Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy olyan pasinak akinek...

Egy olyan pasinak akinek iszonyat fontos a szex, kellhet szűz lány?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival. Hosszú ideje csak egyéjszakás kapcsolatai vannak meg szexkapcsolatok, volt neki 3 több évig tartó is. Megcsalások is előfordultak nála. Na szóval bőven sok tapasztalata van. Egy ilyen pasi kezdene szűz lánnyal? Ugye eleinte sok bajlódás lenne velem. Azt mondja hogy nem zavarja hogy szűz vagyok, de lenne hozzám türelme tényleg?
2013. máj. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hülye vagy hiszel neki...egy kis idő megdug és eldob, ilyeneknél igy megy, ajánlom nézd meg ezeket a filmeket és tanulj belőle:

Kölykök

Ken Park

2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Promotions válasza:
B*szki, te kicseszettül nagy r*b*nc leszel :D Szűz vagy és simán d*gnál egy kétlábonjáró sz*xmachinával csak azért mert tapasztalt :D
2013. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Promotions :

Most minek idétlenkedjen egy szűz sráccal és húzzák fél évig a dolgot.Jobb olyannal,akiről előre tudod hogy jó lesz,mert tapasztalt,én legalábbis ezt akarnám.A kvaság nem itt kezdődik.Az a kva,aki egyik pasit leszopja a wc-ben,másikkal smárol,harmadik fogdossa,negyedik ölelgeti de egy hatodikkal távozik.

Kérdező,én bele mennék,ha már lesz vmi legalább jó legyen,elég ha kedveled,nem kell életed szerelmére várnod,szerintem.

2013. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szexben lehet, hogy jó lenne(lehet, hogy nem), de utána másnap simán otthagyna és neked ez biztosan nem lenne jó.
2013. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Naná,hogy!Ha tényleg olyan a pasi, mindent +dug, aminek lyuka van! Téged is...
2013. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!