Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk ti éreztétek a szexnél,...

Fiuk ti éreztétek a szexnél, hogy átszakítottátok a nő szűzhártyáját? Egyáltalán lehet érezni?

Figyelt kérdés
A nő nem áll meg, hogy fáj neki vagy amikor elkezd vérezni stb?
2013. jún. 1. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
általában a nő fekszik,az elejétől fájhat neki,nem csak attól hogy átszakad neki,és nem az összes nő vérzik amikor elveszíti
2013. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
7%

Fiu vagyok.

A fiuk erzik ha atszakitjak, pici nyomast ereznek...

A lanyoknak faj, de csak 2-3mpig, erre a par masodpercre erdemes megallni de utanna mehet a menet....

(ettol a par masodperc szunettol meg a fajdalomtol egyikotoknek sem fog el menni a kedve a dologtol) ;)


Remelem hasznos volt a valaszom :)

Ja es meg vmi. Ha meg volt a havid akkor az azt koveto elso 2 napban lehet gumi nelkul, gyerek nem fog becsuszni :) a harmadik naptol necces foleg ha a masik petefeszekben is megert veletlen egy petesejt de ha megert akkor sem leszel terhes az elso ket napban mert a petesejt nem tud hova beagyazodni es egyszeruen kijon...

2013. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%
Ja nem tudom fiu vagy lany vagy, ha fiu akkor a havis resz a bnodre vonatkozik :)
2013. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
egy fiúnak azért nem kéne arról írnia hogy egy lánynak mennyire fáj mivel nem ő érzi a fájdalmat
2013. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
amúgy meg mindig kell gumit használni,a naptáros módszer minden csak nem megbízható,olyanra is van példa hogy a menstruáció alatt esett teherebe a lány,talán nem ártana utána nézni és nem baromságokat írogatni,gumi nélkül mindig necces a dolog meg gondolom a nemi betegségekről is hallottál már
2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Azt azért halkan megsúgom kedves második (harmadik) válaszoló, hogy a menstruáció kellős közepén is teherbe lehet esni... BÁRMIKOR! Ezért kell védekezni... Vannak időszakok, amikor kevesebb az esély rá, igen, de esély az van! Én is akkor fogantam, amikor lehetetlenség lett volna anyámnak teherbe esni...


Nekem a szüzességem elvesztésekor csak a behatolás fájt, utána nagyon jó volt, de még másnap is pecsételtem. Egyik barátnőm semmit sem érzett és nem is vérzett. Ez egyéni, a fájdalom is, a vérzés is. Mindenképpen vigyázni kell a lányra, ha nagyon fáj neki, pihenni kell, sőt, még az is előfordulhat, hogy a következő aktusoknál is fáj neki.

2013. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!