Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon megbántam, mit tehetek?

Nagyon megbántam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Olyan fiúnak adtam a szüzességem, aki nem szeretett, csak mert cikinek éreztem, hogy 20 évesen még mindig szűz vagyok, de nagyon megbántam! :( Tud valaki tippeket adni, hogy mivel vigasztalódhatnák? És ez amúgy mennyire gáz?

2013. jún. 6. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Hülye voltál ennyi, doktor Brown meg ilyenekért nem adja oda az időgépét.
2013. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
eléggé hülye dolog volt!!!...inkább maradok szűz még pár évig .. mint hogy egy olyan pasi vegye el a szüzességem aki iránt még a szimpla haverságot sem érzem!
2013. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy hülye voltam, nagyon meg is bántam, de nem olyan válaszokat kellene adni, amit én is tudok, hanem, hogy hogyan tudnák megvigasztalódni? Titeket mi az, ami feldob?
2013. jún. 6. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
így jártál
2013. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
felejtsd el
2013. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Hát, így jártál. Visszacsinálni nem tudod, ezen keseregni már mindegy. Gáz, nem gáz...akkor gáz, ha te annak érzed.

Tedd magad túl rajta, és éld úgy az életed, mint előtte.

2013. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem egy jó szex mindig feldob. If you know what I mean ;)
2013. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el. Az első úgysem nagy élvezet, viszont legalább, ha szerelemből fekszel le majd valakivel, nem fog fájni és sokkal jobban fogod élvezni. És nem gáz, kíváncsi voltál, de 20 évesen ez természetes.

2013. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezen nincs semmi, amin vígasztalódni kéne. tovább kell lépni és kész. Semmitől nem lesz jobb, csak fogadd el és lépj tovább.

Egyébként meg túlértékeltnek tartom ezt az egészet, de hát mások vagyunk.

Mondjuk azt hozzátenném, hogy nyilván senkinek nem az a vágya, hogy egy vadidegennek a szórakozóhely mosdójában történjen meg. Ha nem így volt, hanem normális körülmények közt, és egyébként ismerted is, akkor mindegy. Így jártál. Megtörtént, kész, lépj tovább.

2013. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Ja, mert a te szándékod kristálytisztán az ő iránta érzett legmélyebb szerelmedből fakadt, és nem abból a törekvésből, hogy hártyátlanítsd magad végre!
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!