Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindig bepánikolok a szextől,...

Mindig bepánikolok a szextől, mikor a barátommal vagyok. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. 3 hónapja járunk. Szeretem őt, bízom benne, tudom, hogy ő is szeret. Mikor szóba kerül kicsit mindig pánikolok, hogy fájni fog, meg mi lesz ha valami rosszul sikerül, és terhes leszek? Egyébként nagyon türelmes velem, csak néha szóba kerül, mert amúgy én is vágyom rá, csak aztán tolulnak a gondolatok az agyamba, és csak félek. Emiatt meg kicsit rosszul is érzem magam, mert nem tudom neki megadni :(


17/L


2013. jún. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor várj addig amíg meg tudod neki adni.
2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
biztos nem állsz még készen rá. de ha szeret megvár. várjatok még
2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne aggódj, ő majd tudni fogja mit hogyan kell az ágyban, és biztosan a segítségedre lesz:) egyáltalán nem kell siettetni, azt mondtad türelmes, akkor meg fog várni:) pettingeljetek sokat, megismerhetitek így egymás testét, hogy kinek mi a jó, így a szexnél könnyebb lesz elérni hogy totál ellazulj. :) hajrá, én drukkolok! 16/L
2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!