Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves fiú vagyok és 3 hete...

15 éves fiú vagyok és 3 hete járok egy 17 éves szűz lánnyal. Az ő korában már ritka aki ennyi idősen szűz tehát mennyi esély van rá, hogy pár héten belül el szeretné veszíteni? Sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
kérd meg tőle. Nem vagyunk gondolatolvasók...
2013. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem azért kell neki 2 hónap. Én is 17 éves vagyok és szűz és a pasimnak csak több mint 2 hónap után engedném. Várj vele.
2013. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen 5 hónap után feküdtem le a barátommal. A barátnőm az övével 17 évesen, 9 hónap után. A pár hét szerintem kevés, a lányoknak fontos a kötődés, főleg első alkalomnál, az meg nem megy pár hét alatt. Bár lehet a te barátnőd másmilyen. :)
2013. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ember függő.
2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:

Hát 3 hét után még egyikőtök sem tudhatja hogyan áll a másikkal szerintem.

Ha tényleg szereted vagy szeretni fogod, akkor meg úgy is megvárod. Értem én, hogy tombolnak benned a hormonok, de miért kéne siettetni?

Egyébként nem értem miért ment ki a divatból a "petting", amivel anno részben kihúzták a fiatalok míg "eljött az ideje" a normál szexnek, másrészt megismerték egymás és saját testüket, harmadrész meg hasznosíthatták elő és utójátéknál az ott tanultakat.

2013. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!