Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudom lenyűgözni?

Dexter888 kérdése:

Hogyan tudom lenyűgözni?

Figyelt kérdés
Segítsetek hogyan tudom teljesen lenyűgözni? Szűz még a barátnőm is és én is! Adjatok tippeket hogyan tudok biztosan oragzmust okozni neki.

2013. jún. 9. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
igy hogy te is szüz vagy meg ös is . igy szinte biztos hogy sehogy. te jo esllyel már a gyatyádba el fogsz durrani. de ha mégsem akkor ez elsö fél percben. a szüz csajoknak meg elég ritkán van orgazmusuk az elsö akcionál.
2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is ne szexeljetek elsőre


elég először a petting...kitapasztalni hol érzékeny (nyaka, háta, melle, feneke, válla, combja stb)

Mert nekem is pl a hátam a derekam ezerszer érzékenyebb mint a mellem, szeretem ha kényeztetik de felizgulni inkább a nyak-hát-váll csókolgatástól szoktam

simogatni is lehet természetesen


aztán ha már ebben otthon vagy akkor ajánlatos tovább menni (nem biztos, hogy ez még az első (vagy első pár) alkalomba belefér, mivel írtad, hogy még te is szűz vagy, nem vagy még gyakorlott


de a következő lépés szerintem az orál (részedről...a csaj valószínűleg majd csak később kezd el téged ilyen formán kényeztetni)

Nyaláshoz egy kis tanácsadás:

[link] olvasd végig!!!


ha nem akarsz elsülni korán, mikor odakerültök, hogy tényleges aktus, akkor előtte való nap masztizz sokszor, talán segít valamennyire


viszont azt ne várd, hogy hüvelyi, vagy bármilyen orgazmusa legyen ettől a lánynak első alkalommal


ha szex közben is izgatod a csiklóját akkor viszont valószínű, hogy lesz orgazmusa (ujjal csak finoman, és mindenképp legyen nedves az ujjad mert különben fájhat is neki)

ja ha te nem tudod izgatni akkor mondhatod neki, hogy te nem férsz hozzá, de ha neki jólesne akkor érintse meg magát közben (bár ehhez általában a lányok túl szégyenlősek, főleg eleinte...de hát fene se tudja)


A lényeg a FOKOZATOSSÁG (és a kommunikáció...kérdezd hogy mit szeretne, jól esik-e neki amit csinálsz, kérd meg arra, hogy szóljon ha valami nagyon jó, vagy nem jó)!!!


Sok sikert, előbb utóbb bele fogtok jönni :)


19/L

2013. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja és nem tudom, hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt, de semmiképp se siettesd a dolgot :)

ha nincs kész rá bármit is csinálsz nem lesz orgazmusa

2013. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát lassan egy éve. nagyon sokszor kényesztettem már, ahogy mondtad is ugyhogy avval nincs gond.. köszi :)
2013. jún. 10. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem hogy nálatok probléma lenne :)

Respect nektek, hogy kivárjátok a megfelelő időt!


19/L

2013. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!