Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehetnék képes lenézni,...

Hogyan lehetnék képes lenézni, lekezelni a nőket?

Figyelt kérdés

Alapból ezt a várják el, akár tudat alatt is, de a kedves, udvarias jófiú általánosságban(!) nem lesz vonzó. A legtöbb jó csaj pedig igényli, hogy semmibe vegyék, kihasználják.

Példával illusztrálva a "rosszfiú" mondjuk mélytorkozatja a csajt, miközben az rosszul van ettől az aktustól, de mégis megteszi, aztán sír, hogy a pasija meg miért nem nyalja ki. A "jófiú" meg akár egész éjjel kényeztetné a nőt, de nincs kit.

Hogyan kezelhetném le a nőket, parancsolhassak nekik miközben ők ezt élvezik, lehetnék igazán alfa, domináns? 18/f szűz."jófiú"



2013. jún. 9. 21:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Te aztán értesz a nőkhöz. Marha nagy csoda, hogy nincs barátnőd...el ne hidd.
2013. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Bárcsak tudnám erre a kérdésre a választ. Én is ebben a cipőben járok, és még nem jöttem rá. :-( De a meglátásaid jók.


23F

2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1.-nek: Ez csak egy kérdés, a kérdésre reagálj, ne a kérdező személyére.Köszönöm.
2013. jún. 9. 21:36
 4/45 anonim ***** válasza:
ez de hülyeség. negyedét megcsinálnád velem, nemhogy repülnél, és utána a közös ismertségi körből sosem tlálnál barátnőt, vissza is adnám mindet. nem tudom, honnan szedted ezeket a sztereotípiákat, gyorsan felejtsd el őket, ha valaha akarsz barátnőt. ha azt akarod, hogy felnézzen rád a lány, és te legyél a támasza, akkor pl vidd el tömegközlekedéssel olyan helyre, ahol még sosem volt, akkor lűtja, hogy feltalálod magad. vagy találd ki te a programokat, de ne a szokásos "menjünk moziba" vagy "filmezzünk otthon" kliséket, hanem valami meglepőt, mást, mint eddig. az, hogy te iránytasz egy kapcsolatban (ergo te vagy a domináns fél), nem azt jelenti, hogy állat módjára viselkedsz, és meglázod a másikat. a kapcsolat azért kapcsolat, mert a felek egyenlőek. persze valaki mindig vezet egy kicsit, de ez történhet felváltva is, nincs senki jobb helyzetben.
2013. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Értem én. Egy komoly kapcsolatban persze megvetendő, ha valaki így viselkedik mint írtam. De olyanokra gondolok, hogy a 24-25 év alatti nők nem akarnak komolyat. 20 alatt ez szinte általános. És nekik nem nagyon számít a randi helyszíne, sokkal inkább a szex. Persze egy ilyen "alfa" pasival.
2013. jún. 9. 21:44
 6/45 anonim ***** válasza:

"hogy felnézzen rád a lány, és te legyél a támasza, akkor pl vidd el tömegközlekedéssel olyan helyre, ahol még sosem volt, akkor lűtja, hogy feltalálod magad"


Idáig el kell jutni. Nem tudom hány éves vagy, de az én generációmban ez úgy megy, hogyha nem kezeled le akkor nincs randi.

2013. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

"20 alatt ez szinte általános. És nekik nem nagyon számít a randi helyszíne, sokkal inkább a szex. Persze egy ilyen "alfa" pasival."


Az a 20, az bizony bőven 25. Semmivel sem lesznek jobbak az alatt az öt év alatt készülj fel!

2013. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Mysterystudent válasza:
A lányt addig szabad cikizni, ameddig még abban a fázisban vagytok hogy a lány azt hiszi hogy ő az értékesebb és őérte kell megküzdeni. Ilyenkor lehet cikizni( nem megalázni, le ri*ancozni) így pl,: ha közbe szól: bocsi, befejezhetem; vagy odafordulsz a többiekhez: ez a csaj mindig ilyen? ; vagy : van valami az orodon stb. Ha már egyenlőek vagytok akkor meg mártisztelni kell, de csak annyira mint ő téged. Ezt a kemény csávós fa** ságot felejtsd el de ku**a gyorsan vagy szüzen halsz meg meg. Ilyen csak az amerikai pitében van. amik meg marhán nem valós szituációk! 16/f vagyok de ahogy elnézem több sikerem volt a csajoknál mint neked. Gondolkozz el rajta
2013. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
De gondolom nem dugsz csettintésre 10-es csajokkal amikor csak akarsz, akár többel is egyszerre.
2013. jún. 9. 21:58
 10/45 anonim válasza:

Ne haragudj, de ha egy pasas így viselkedne velem felrúgnám a Holdra. A nőknek az oké, hogy imponál a magabiztosság, de az egyáltalán, ha belepasszírozzák a földbe az önbecsülését. Ezzel max. olyasmit érhetsz el, hogy kreálsz egy lelkileg összeroppant nőt, magadból meg egy erőszak tevőt.

Igazság szerint mások nevében nem nyilatkozhatok. De abban teljes mértékben biztos vagyok, hogy én nem élvezem, ha parancsolgatnak nekem.

2013. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!