Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor talalok vegre egy...

Mikor talalok vegre egy normalis sracot aki elvenne a szuzessegem?

Figyelt kérdés
Meg eddig egy normalis kapcsolatom se volt,szerettem egy fiut akivel megszakadt a kapcsolatunk.itt se talalok egy normalis fiiut se. Mar 17 vagyok es mar korulottem senki se szuz.. Mar nem birok varni,nagyon el akarom vesziteni.talan lenne egy fiu,de hogyan probalkozzak nala ? Felek,hogy most is pofara esek
2013. jún. 10. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pofára is fogsz esni. Mivel vagy kevesebb annál aki már nem szűz? Uram Isten, mennyi bolond lány van ezen a világon...
2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem falaztasd be magad, mert nemsoká ostrom jön. :D
2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ott kezdődik a gond hogy te sem vagy normális

21éves szűz lányt is ismerek,csinos,kedves,de ő nem olyan idióta hogy csak úgy megdugassa magát minden érzelem nélkül

2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írj majd elveszem 17/f
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányom! Nem hajt a tatár, vagy igen? Mit számít hogy más milyen körülötted? Te te vagy, nem pedig más. Ha olyan vagy mint más, olyan leszel mint bárki. Nem leszel egyedi.


És ne add be nekem azt a dumát hogy el akarod veszíteni...csak azért akarod elveszíteni mert más senki sem szűz körülötted. Akkor veszítsd el ha a szíved is azt mondja.


Ja és s normális pasi nem veszi el csak úgy egy random lány szüzességét. Nincs egy olyan pasi sem aki kedves veled, keresi a társaságod vagy ilyesmi?

2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan legszívesebben felpofoználak kérdező! Ez tiszta téboly amit műveltek már! Miért kéne elveszíteni a szüzességet 17 évesen vagy előbb vagy akármikor? Mi ez b@zd meg futóversen? Hova a p*csaba sietsz?? :D Miért lesz jobb ha megkúr valaki aztán meg leszel kúrva és kész, úgysem maradsz együtt az elsővel ha ilyen hozzáállásod van! Szánalmas! Ha ezt elmondanád utólag egy fiúnak aki mondjuk szűz és egy normális vele egykorú lányt keres, akkor majd mit gondol? Te is csak egy tucat lány vagy, aki trendből és divatból bebakult valakinek, tiszta gáz ez amit műveltek. :(
2013. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gáz a gondolkozásod.. körülöttem is már 98%- ba nem szüzek , pettingeltek stb.. Én meg szűz vagyok 18/L :)
2013. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a baj? Hogy nem szerelmeskedni akarsz, hanem csak a szüzességed elveszteni.
2013. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Pontosan tudom hogy hogy érzel! Én 18 éves vagyok, tehát nem sokkal idősebb mint te (és szintén szűz), a legjobb barátnőm 16 éves volt amikor elvesztette, és onnantól kezdve akár hányszor sírt egy fiú miatt és azt mondtam neki hogy de akkor dobd, az volt a válasza, hogy Figyelj? Téged elégítettek már ki? Erre persze nem tudtam mit mondani és szörnyen dühített a dolog. Tavaly én is kiakadtam.. úgy éreztem én senkinek sem kellek, nem volt normális kapcsolatom sem előtte soha! Nekem voltak bizonyos lehetőségeim.. 24-5 éves férfi ismerős akiről tudtam hogy volt már szűz lánnyal és hogy vigyázna rám. Voltam olyan buliban ahol az egyik legjobb pasi rámmozdult és mikor kettesben maradtunk egy szobában és ő akarta a dolgot én mégis visszakoztam. Beijedtem, de ezért utólag.. hálát adok. Idén februárban találkoztam egy sráccal aki nem jött be, de az egyik haverjába rendesen belezúgtam. Vele közben jól összebarátkoztunk, amúgy jó fej volt és szívesen töltöttem vele az időmet, csak nem jött be. Aztán egyre több időt töltöttünk együtt és éreztem hogy tetszem neki, és összejöttem vele. Neki rengeteg barátnője volt előttem, de belém tényleg szerelmes. Most ott tartunk hogy lassan 3 hónapja leszünk együtt és soha ilyen szerelmesnek nem éreztem magam. Kiderült róla is hogy ugyan sok barátnője volt, de nem volt még senkivel szexuálisan együtt, és velem szeretné az elsőt, és én is vele, és most arra gondolok hogy majdnem részegen egy buliban vesztettem el, vagy egy ismerősömmel akiről tudom hogy neki ez nem jelentene semmit. Nem így történt és boldog vagyok hogy az övé lehetek először, és ő az enyém. Szóval azt tanácsolom, LÉGY TÜRELMES, de nyitott mondj igent akkor is ha nem vagy szerelmes, legrosszabb esetben nem fog működni, legjobb esetben semmit sem fogsz megbánni :) 18/L
2013. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!