Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hétfőn vesztettem el a szüzess...

Hétfőn vesztettem el a szüzességemet észre fog venni valamit belőle?

Figyelt kérdés

Na szoval volt egy srác akinek nagyon tetszettem csak ő ugy tudta hogy már nem vagyok szűz,de mivel az elején én ezt a kapcsolatot nem gondoltam komolyan igy nem láttam értelmét elmondani neki. Viszont ma kibékültünk,egyszerűen nem birom nélküle csak hogy hétfőn lefeküdtem egy fiuval ( vigasztalást akartam ő pedig ezt kihasználta ) de semmi nincs köztünk és nagyon megbántam.

De akivel kibékültem meg jön holnap és nem szeretném ha ezt az egészet megtudná,én is minél hamarabb elszeretném felejteni.

A kèrdésem az lenne,hogy ha holnap lefekszek vele,ő abbol észre venne valamit hogy nem rég vesztettem el vagy hasonlók?

Előre is kõszönöm a válaszokat!



2013. jún. 18. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Jó nagy butaságot csináltál, ha nem hülye észreveszi.
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem fog neki semmi feltűnni
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogja (csak azt, hogy nem vagy valami tapasztalt).


De hazugsággal indítani egy kapcsolatot, régen rossz...

2013. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Na ezért hülyeség várni egy szűzre,amikor valaki simán megkapja,amíg egy kis balhé van...Legalábbis nem ez az első ilyen,amit itt olvasok.

Én soha nem vártam szűzre,úgyhogy engem ez nem érint.

2013. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor mond el most ha akkor nem tetted..


egyébként nem muszáj mindenkivel 1 óra után dugni hidd el! ;)

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy butaságot csináltam ês azt is hogy nem kellett volna hazudnom,de tul sokáig hitte ezt és már nem akarok ezzel elé állni,ismerem már,képes lenne szakítani azzal az indokkal hogy " nem bir bennem megbizni ezekután.." amit megis értenék,de nagyon szeretem és nemakarom egy ilyen miatt elveszíteni :(

Hát remélem nem jõn rá.

Ês kõszönöm szépen a gyors válaszokat!

2013. jún. 18. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem baromság amit csináltál: ő várt rád kitudja mennyit, erre egy kis nézeteltérés után odaadod magadat egy másiknak :S Ha nem hülye akkor biztosan észreveszi! Egyébként ha igaz amit elmondtál, akkor ez elég nagy szemétség volt tőled, bármi is volt a vita tárgya...
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
qrva vagy lányom!
2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi funkcionális analfabétát!


NEM várt rá a srác, mert úgy tudta, hogy a lány ELEVE nem szűz!


És NEM az a kérdés, hogy észreveszi-e, hogy már nem szűz (mert eddig is úgy tudta, hogy nem az),

hanem az a kérdés, hogy észreveszi-e, hogy nemrég vesztette el a lány!

2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andica válasza:
100%
Utolsó posztoló! Ott a pont! Azt nem veszi észre, hogy nem rég volt az első...azt viszont igen, hogy nem tudod hova és hogyan nyúlj...tehát, hogy tapasztalatlan vagy!
2013. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!