Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A társadalom nagy része...

A társadalom nagy része valóban gyerekesnek tart egy férfit, aki még szűz?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem is férfi az, aki tapasztalatlan, nem felnőtt. Nem azért, mert gáz lenne, én is nagyon akarom már, csak alkalmas nőt nem találok rá, már inkább arra hajlok, hogy nem számít a kinézet, kor, csak legyek már nővel, mert önmagamat sem tartom így férfinak. 23f
2013. jún. 18. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Valóban így van, de ha szűz is lennék én k*rvára leszárnam, mert más ne akarja nekem megmondani, hogy nekem mi a jó, én azt tudom.
2013. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget, és ki nem szarja le a társadalmat? Én is szűz vagyok még, de nagyon is férfinak tartom magam. 20/F
2013. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már ez baromság! Az a fontos, hogy te mit gondolsz magadról, mások meg kit érdekelnek. Majd csak találsz valakit, aki megérdemli, hogy veled legyen :) 19/F
2013. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha neked ezt jelenti a férfi fogalma, szerintem nagyon messze állhatsz tőle
2013. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A társadalom honnan tudja rólad hogy szűz-e vagy?:D

21/F

2013. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy társaságban már nem kérdezgetnek ilyeneket ebben a korban. Természetesnek veszik, hogy már minden pasi volt nővel, mikor meg kiderül, hogy én nem, akkor valamiért érzem, hogy távolságtartóan kezdenek el velem beszélni a nők(mert nem merik szemembe mondani, hogy nem tartanak férfinak), a férfiak meg lenéznek, bár igyekeznek együttérzés látszatát kelteni, a bunkók még ezt sem.
2013. jún. 18. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de az ilyen társaság az nem társaság.Az ilyeneket akik így elítélnek emiatt szard le,ne foglalkozz velük.Hagyd ott őket szimplán,és keress olyan társaságot ahol nem érdekel senkit ilyesmi.
2013. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem ez alapján gondolom azt egy férfiről, hogy gyerekes-e, vagy nem :)

(Az meg szerintem eléggé becsülendő, hogy az erre alkalmasat keresed, és nem akartál lefektetni mindenkit akit megláttál)


22N

2013. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23 évesen lehetne annyi eszed, és rájöhettél volna, hogy manapság le kell szrni a társadalmat. Az emberek mindig csak irigykednek egymásra, vagy cikizik a másikat. Attól leszel nem érett férfi, ha magad sem tudod eldönteni, hogy valójában mit akarsz, és más jelentéktelen emberek véleményével foglalkozol. Menj bulizni, szedj fel egy csajt, és feküdj le vele, ennyire egyszerű. Ez ma már hétköznapi.
2013. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül tart gyerekesnek, de valóban nem sokan szívesen 'bajlódnak' egy szűz férfival, hanem a tapasztaltabbakat keresik. 17/L
2013. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!