Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az ha elvesztem a...

Nagyon fáj az ha elvesztem a szüzességem? 15/L

Figyelt kérdés
Voltam már ilyen helyzetben h majdnem megvolt, de sose addig h a szüzességem is menjen.. nagyon fájt és sosem bírtam ki addig.. persze a barátom megértette de mégis nagyon szégyeltem ez miatt magam.. szóval ha a szüzességem is elvesztem nagyon fájni fog az is? Mindenkinek vérzik? (elsősorban lányokat kérdezem)
2013. jún. 19. 08:05
 1/9 anonim válasza:
15 évesen szerintem még nem kellene ! de ezek alapján az is fog fájni 15/l
2013. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én 16 voltam, fájt is, vér is jött de nem bántam meg, 3 éve vagyunk együtt :) mikor megtörtént nem érdekelt hogy fáj csak hogy az övé legyek szóval szerintem várjatok még ha te nem érzel ilyesmit
2013. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát 15 évesen még szeritnem sem vagy rá kész lelkileg, ez is látszik a hozzáállásodból. Nem kéne még eröltetni. Egyébként igen fáj, de nem elviselhetetlen. Még jó pár alkalom kellemetlen utána, mivel idő kell hozzá hogy hozzászokjon, táguljon. A lényeg hogy nagyon fel legyél izgulva. Ha egy nem szűz nő nincs felizgulva rendesen akkor neki is fáj. A legtöbb lánynak nem vérzik, nekem sem vérzett. Sőt én azt sem tudom pontosan mikor szakadt át, mivel amikor már több aktus után (rövid ideig és fájt is) a nőgyógyász közölte hogy ép a szűzhártyám. ezzel a fiúval nekem szinte mindig fájt jó sosem volt igy nem is eröltettük, máshogy kényeztettük egymást, nem tudom végül mikor szakat át. A másodikkal nem fájt már pedig neki jóval nagyobb volt. Mai napig nem értem miért volt igy.
2013. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért olyan sürgős a mai lányoknak a szüzesség elvesztése!
2013. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 lény konzervnyitója voltam, egyiknek sem fájt vagy vérzett...
2013. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lány... mindegy, kéne még egy kv...
2013. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én több szűz lánnyal voltam már, nem fájt nagyon egyiknek sem. Megvan a technikája a dolognak :)

Ha viszont tapasztalatlan, szűz, vagy ügyetlen a fiú, akkor fájhat nagyon is!

2013. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még vagy 2 évig inkább ne foglalkozz ezzel,15 évesen még baromi korai
2013. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ha arra gondolsz alatta hogy fájni fog akkor fájni is fog :D De hogyha nem érdekel hogy fáj-e vagy nem akkor nemfog (anyira) <<
2013. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!