Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezek szerint elég nagy erre...

Ezek szerint elég nagy erre az esély?

Figyelt kérdés
Eddig összesen 3 lány szüzességét vettem el,mindhármat nagy becsben tartottam,nagyon óvatos és gyengéd voltam,előtte persze 2-3 alkalommal is lehetett petting,de érdekes módon aktus közben semmilyen vérzést nem tapasztaltam és 100% hogy mind szüzek voltak.

2013. jún. 19. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra nagy az esély, hogy ezzel csak felvágni szerettél volna:)
2013. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mire nagy az esély ?

azt a leírásban elfelejteted leírtmi így a kérdés értelmetlen :D

2013. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 16 éves kis felvágós páva...tényleg nem ez volt a célom,mert azt hittem az a normális,de mikor 3ik alkalommal is volt szerencsém ilyet tapasztalni,s nem történ semmiféle vérzés,kicsit furcsállom.Csak arra vagyok kíváncsi h erre tényleg ekkora esély van illetve h ennyit számít az hogy mennyire vigyázol.
2013. jún. 19. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mekkora a luk vagy a vastagsága a szűzhártyának teljesen egyén függő... a vérzés pedig ezektől függ, nem attól hogy mennyire vagy gyengéd. Ha elszakítasz egy szövetet az vérzik, akár durván csinálod akár nem.

Te pont ilyen lányokat fogtál ki, nem mindenkinek szokott vérezni.

2013. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!