Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha lassan és óvatosan teszi...

Ha lassan és óvatosan teszi be, vagy ha gyorsan hogy túl legyen rajta, akkor fáj jobban a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaros a kérdés, bocsi :D

Persze tudom, hogy nincs aki kétszer vesztette el a szüzességét, de érdekelne ki mit gondol.

Mert ha lassan csinálja, akkor tovább fáj, nem? De ha gyorsan akkor kevésbé, mert akkor hamarabb túl lesz rajta? Vagy ez most egy hülye női logika? xD



2013. jún. 23. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem lassan akkor is jobb. De igazad van, nem lesz aki meg tudja mondani. :D
2013. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egy pillanatig fáj, hanem percekig, van akinek napokig. Szval sztem a lassu ovatos a jobb.
2013. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A lényeg, hogy a puncid tocsogjon a nedvességtől!
2013. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a lasdu sokkal jobban bejött az elsőnél,mint a durvább :)
2013. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én srácként úgy gondolom, hogy a lassan, nagyon lassan sokkal célravezetőbb. Nyugodt környezet, baromi hosszú petting és előjáték, hogy a párom még véletlenül se legyen görcsös. Zene, gyertya, satöbbi. Viszont sok lány ennek ellenére is rástresszel behatolás előtt.

Érdemes belenézni egy két Pierre Woodman casting videóba, ő nagy profi a témában. ;)

2013. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
79%

nekem az elso nagyon lassu volt. elotte sokat pettingeltunk es beszelgettunk hogy ilyenkor kevesbe fontos hogy a fiunak (illetve a nrm kezdo felnek ) mennyire jo hisz o mar attol is.bolldog ha a lany "megajandekozza" ezzel a lenyeg hogy minnel kevesebb kellemetlenseggel ill. fajdalommal jarjon a dolog, netan meg elvezze is a lany. szemely szerint en eltudtam annyira lazulni hogy csak az eleje fajt egy picit aztan mar nem is.. mi ezt ugy oldottuk meg hogy en voltam fellul igy en iranyitottam hogy mennyire jo es mennyire faj. ezt tudom ajanlani mert nekem ez felejthetetlen volt :) remelem neked is igy sikerul :)


18/L

2013. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan szerintem jobb.
2013. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan!:)
2013. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!