Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma vesztettem el a barátom...

Ma vesztettem el a barátom szűzességét, és túl hamar ment el, frusztráltnak láttam. Ez így marad, vagy változik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy csináltad? :O
2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már így marad, nem lesz újra szűz.
2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
max elvetted a barátod szüzességét :) és biztos változik, csak félt az első alkalomtól, majd gyakorlással tovább is fog tartani, nyugi :)
2013. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, többször nem hiszem, hogy elvesztheted a szüzességét, szerintem így is eléggé mérges lesz rád... szerintem minél előbb keresd meg, mielőtt visszajön a barátod, és semmiképp nem mondd el neki, hogy elvesztetted, mert az ő szüzessége, nem a tied, szóval jogosan akadna ki rád. Remélem, tudtam segíteni.
2013. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te vesztetted el a barátod szüzességét? Csak mert délután megtaláltam a buszmegállóban, gyertek érte!
2013. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elvesztetted?:O

vegyél neki egy újat,csak megérti hogy elhagytad,majd max azt mondod hogy kiszakadt a szatyor és kiesett,ez bárkivel előfordul

2013. jún. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérj kölcsön valakitől, hátha adnak.

Hogy tehettél vele ilyet, hát elveszted az Ő szüzességét? Lehet, hogy soha nem bocsátja meg. :((

2013. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!