Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Rosszul tettem, hogy elmondtam neki, mégy szűz vagyok? Szerintetek komolyan mondta? Nem tudom mit gondolhat most rólam.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb fél éve "ismerkedünk", még nem vagyunk együtt, de mindketten komolyabb kapcsolatot akarunk. Voltak már intimebb beszélgetéseink is, amikben bevallotta, hogy ha alkalom adódna rá, kihasználná a helyzetet, és lefeküdne velem. Először csak elhülyéskedtük ezt a dolgot, kiváncsi volt, hogy megbánnám-e, amire én azt mondtam, hogy nem, mert így is gondolom. Most viszont megint felhozódott ez a téma, hogy ne gondoljam azt, hogy akárkivel megtenné, mert nála sem megy ez ennyire könnyen. És szó szót követett, elmondtam, hogy nálam sem megy ez ilyen könnyen, sőt nem ment még sehogyan sem. Teljesen normálisan kezelte a helyzetet, pedig azt hittem ezek után meg fogja gondolni, hogy akar-e tőlem valamit, mivel ő már 19 éves, én pedig csak a 17-et fogom tölteni. Mivel úgy gondolom, hogy egy normális kapcsolatba a szex is beletartozik, ezért úgy láttam jónak, ha tudja mire vállalkozik. Azt mondta nem gondolja úgy hogy ez gondot okozna, vagy ettől problémásabb lenne a dolog. Azt mondta örül, hogy el tudnám képzelni, hogy ő legyen nekem az első, és hogy reméli nem csalódtam benne, amiért még így is megtenné velem.
2013. jún. 27. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tetted rosszul minek kamuzni,meg ki is derülne

persze komoly srácnak tűnik

azt hogy egy egyenes ember vagy

2013. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tetted rosszul....a srác pedig valószínűleg azt gondolja, hogy rendes lány vagy, megbízható és hűséges társ leszel és örül, hogy nem kell elviselni azt a tényt, hogy előtte más pasi......
2013. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez van nálunk is. 17 vagyok, barátom 19. én csak annyit mondtam, hogy még nem volt komoly kapcsolatom és ebből leszűrte, hogy még szex sem volt. amúgy ő jobban félt az elsőtől mint én, meg úgy az egésztől, mert nem volt még olyan helyzetben, hogy ő lenne az első valakinek. jól tetted, hogy elmondtad neki :) ha normális, akkor vigyázni fog :)
2013. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább jól tetted, hogy elmondtad!
2013. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 28. 13:49
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem tetted rosszul. :) Az én barátom is tudja hogy szűz vagyok és nem zavarja...sőt. :) A fiúknál a szűz lányok nem azért tetszenek, mert még nem szexeltek, hanem mert még senkivel sem voltak előtte. Ez nekik bejön. :)A barátom 24 éves és egyáltalán nem zavarja, hogy én még várni szeretnék a dolgokkal. Nem is keveset... :)

14/L

2013. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!