Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől késhet? Terhes lehetek?

Mitől késhet? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Pár napja lefeküdtünk a barátommal. Védekeztünk, nem nyúlt hozzám 'olyan' kézzel, a gumi sem szakadt ki. Nekem még csak a második alkalom volt, véreztem, fájt is picit. Mégis késik 2 napja. Szerintetek mi lehet a baj? Esetleg a stressz, idegeskedés?

17/L


2013. júl. 1. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor mitől késne?
2013. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, a stressz..
2013. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bármitől késhet !

mondjuk nem az első alkalom volt, így nem mondhatom azt, hogy általában az első alkalom utáni hónapban nem jön jön !!

várj még egy kicsit, ha nem jön meg irány tesztet venni !!!!

2013. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.:D velunk is ez volt:)

Szerintem o volt az igazi aki tenyleg at szakitott a a szuzhartyad.:) hormon zavar lesz tuti! holnap,vagy azutan mar meg is fog jonni!:)

2013. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
remélem. eléggé félek :/ bár próbálom magam nyugtatni,hogy nem lesz semmi baj :)
2013. júl. 1. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
ha vedekeztetek akkor nincs para .:) meg ha nem szakadt ki semmi ilyesmi akkor no para:)
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!