Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a fiúk akik 20 évesen...

Azok a fiúk akik 20 évesen még szüzek, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

akik már mondjuk 14 éves koruk óta kívánják a csajokat de 22 évesen is szüzek azokkal mi lehet a gond?

csak az hogy rondák lehetnek

vagy nem járnak sehova és nem nyitottak

vagy kevésszer próbálkoztak

hallgatagok lenének?vissza húzódók?

mi lehet velük a baj a külsejük? vagy egyéb dolgok?


2013. júl. 1. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez túl általános kérdés ahhoz, hogy lehessen rá válaszolni.
2013. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem utálnak a lányok, mert alacsony, sovány, aranyos fiúka vagyok és nem egy nagy darab tehén. Ennyi. Nincs lány, akinek tetszeneék, szerintük az arcom is szar.
2013. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem járok sehova, nem vagyok meggyőző, kevésszer próbálkozom, rossz személyeknél és túl átlagos vagyok.
2013. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyi ok. Van oylan aki nem a számra megy ha nem egy normálist akar összeszedni normálisból meg manapság igen kevés van. Lehet visszahúzodóak, mert látják mi megy mostanság hogy midnen ember kihasználja a párját majd eldobja mint egy darab szemét. Lehetnek rondák is.
2013. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem járok sehova, hallgatag vagyok, eleget próbálkozom, de mindig visszautasítanak. Külsőre rendben vagyok szerintem és a szél sem fúj el. Majd egyszer csak összejön valami. Amúgy is a méltó nőnek tartogatom magam :P, nem kis ribinek akarom ajándékozni. 20/F
2013. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csajok írjatok ti is hogy milyenek lehetnek az ilyen srácok
2013. júl. 1. 17:02
 7/16 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, és sok vissazutasítás, ami szintén ebből fakad.
2013. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem vagyok ronda, járok helyekre, nyitott vagyok de csak belülről, próbálkozok de túlságosan érzem mások gondolatait és ez taszító, tudok beszélni leginkább érzésekkel és nem szavakkal,


és igazából mások boldogsága fontosabb nekem mint a sajátom, ha más szomorú és is az vagyok mert érzem érzését.


Még nem akarok barátnőt azért vagyok szűz

2013. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem járok el sehova, ez úgy gondolom mindent elárul mert nem is tudok próbálkozni egy olyan városban ahol nem igen van olyan csaj aki illene hozzám

Eléggé tetovált vagyok ékszereim is vannak, és mivel ez egy szűk réteg felénk ezért csak páran alkotunk egy haveri kört, de nincsen benne csaj

21 éves vagyok mellesleg

2013. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy haverom azért szűz 25 évesen,mert az a lány akibe szerelmes nem akar tőle semmit.18éves volt mikor megszerette.Átlagos külső,nem tesze-tosza,önbizalom hiánya sincs.Képtelen túl tenni magát azon a lányon,másnál nem is próbálkozik csak nála.
2013. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!