Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha undorodom a szextől, de...

Ha undorodom a szextől, de kipróbálom, akkor megtörténhet az, hogy a későbbiekben TELJESEN elmegy a kedvem tőle?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha úgy szeretkezek a barátommal, hogy nem akarok, sírhatnékom van, és undorodom a szextől(nem a barátomtól!!!!), akkor az kihathat a jövőmre, vagy hozzá fogok szokni?
2013. júl. 1. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kihat. Először meg kellene találni ennek az okát és megszüntetni, aztán szexelni. Ha magadra erőlteted, attól nem lesz jobb.
2013. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Az okát régóta keresem, de nem találom, és kezdem feladni.

A barátommal pedig több, mint másfél éve járunk, és hamarosan sor kerül rá.

2013. júl. 1. 19:26
 3/23 anonim ***** válasza:
Talán egy szakember tudna segíteni, ha te egyedül nem tudod megoldani.
2013. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Persze, hogy ki hat. Lelki okai lehetnek, amíg nem vagy rá kész addig NE CSINÁLD! Ha a barátod ezt képtelen felfogni akkor keress mást.
2013. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
19%
Undorodsz a szextől? Te nem vagy ember.
2013. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Két pszichológusnál is jártam(más okból), említettem az egyiknek, de nem nagyon foglalkoztunk Vele. Hamarosan megyek a következőhöz.

De, ember vagyok.

Sose történt velem semmi trauma, ami ezt okozhatta volna. Tényleg SEMMI. Sőt, nem is tabu itthon ez a téma, Anyu fel is világosított kiskoromban, szóval nem értem, mi válthatta ki.

2013. júl. 1. 19:29
 7/23 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatal vagy még ,nem? Mert az is benne lehet,hogy nem állsz még rá készen,lelkileg.
2013. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát már csak hónapok kérdése, és 18 éves leszek.

Tény, hogy NAGYON gyerek vagyok. De nem szeretném, hogy ilyen miatt érjen véget a kapcsolatom, hisz egy fiúnak ez nagyon fontos, ráadásul dúlnak benne a hormonok.

És ha már ennyit várt, akkor nagyon szeret engem. Általában kielégítem, de ahhoz is úgy állok, hogy csak azt ne kelljen. De szerencsére ezt nem látja rajtam.

2013. júl. 1. 19:33
 9/23 anonim ***** válasza:
Magadat győzködöd, vagy minket? Baromira nem vagy te készen erre, ne csináld !
2013. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Magamat próbálom győzködni...

Egyszerűen nagyon rosszul érzem magamat. Nem azért, mert nem állok készen, hanem mert a barátom nagyon várja. És rettegek, hogy emiatt fogom elveszteni.

És én megpróbáltam élvezni, de tény, erre nem állok készen. Beszéltem erről már egy felnőtt, érett Anyukával is, és egyszerűen nem lehet mit tenni.

majd megérek rá...de hogy oldjam meg, hogy erre ne menjen rá semmi?

2013. júl. 1. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!