Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki hogy szűz vagyok?

Elmondjam neki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok,és most van alakulóban egy kapcsolat. A csaj 17,mikor,hogy mondjam el neki hogy még nem csináltam? Nem fog emiatt kinevetni,vagy akár másoknak elmondani?

2013. júl. 3. 02:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet h aranyosnak fogja találni :D de szerintem mond el neki :P
2013. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
légyszi kort is írjatok!.d
2013. júl. 3. 02:21
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy előtte csapjam ki többször hogy ne "bukjak" le? nem tudom mi legyen:D
2013. júl. 3. 02:23
 4/9 anonim ***** válasza:
1. Voltam 17/L
2013. júl. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
NE CSAPD KI TÖBBSZÖR!!! az elsőnél ezzel nagyon ráfaragtam, nem voltam a helyzet magaslatán, hogy úgymondjam...:) Amúgy 18 évesen tök átlag, h szűz vagy..:D
2013. júl. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minek mondanád el??? hasznod nem lesz belőle ,károd viszont származhat.
2013. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha csak meg akarod baszni nem muszály elmondanod, VISZONT ha bénázni fogsz vagy hosszabb távon kiderül akkor sok sikert a magyarázkodáshoz :D
2013. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitívum ha még szűz vagy, nálam piros pont lenne, XD hogy nem raktad még másba és én vagyok az első, bár sokan máshogy látják ... Nem feltétlenül kell elmondani, semmi sem muszáj (a muszáj j-vel írandó, mert a német ,,muss sein,,-ből vettük át :) )
2013. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2013. júl. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!