Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és csak megd*gni...

Szűz vagyok és csak megd*gni akart, de mikor megtudta, már nem érdekeltem. Miért? Ez ennyire kiábrándító?

Figyelt kérdés
Gusztustalan egy szűz csaj, vagy attól tartott majd ügyetlen leszek? Mondjuk tudom hogy csak d*gni akart volna.
2013. júl. 3. 05:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy attól, hogy szűz vagy megfektet és ő csak dugni akar, te meg fogsz a nyakára járni, meg mindenkinek újságolni hogy megdugott és kirakott stb...
2013. júl. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont azért akartam volna mégjobban.
2013. júl. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg van neki lelkiismerete, és úgy gondolja, hogy nem fogja egy egyéjszakás kaland alkalmával elvenni egy lány szüzességét, mert tudja, hogy többet nem "tud" nyújtani. (Bár nőként lehet, hogy én kombinálom túl. xD)
2013. júl. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lehet h azért mert akkor nem tudott volna ugy megdugni ahogy szerette volna(erosebben ,durvabban) mert tekintettel volt a szuzessséged elvesztésének fájdalmára
2013. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
várhatóan ügyetlenkedtél volna és nem lett volna túl jó a dolog, az egyéjszakásnak meg nem ez a lényege.
2013. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsónál a pont.:D
2013. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!