Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik 15 évesen vesztették el a szüzességüket? Milyen volt? Megbántad? Hogy történt? (szabad elhatározásból? ) Hol történt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, nem bántam meg, a barátommal történt,náluk, akkor már fél éve jártunk és ő is szűz volt.

Nekem eléggé fájdalmas volt, de a következő pár alkalom kárpótolt :)

2013. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is 15 voltam, hihetetlenül szűk és nagyon fájt az első 5 alkalom kb. De utána..engem is kárpótolt, nem bántam meg mert azóta is együtt vagyunk.
2013. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én 14 és fél évesen, nagyon jó volt, egyáltalán nem bántam meg, pettingelni akartunk csak aztán mikor egymáson feküldtünk éreztem hogy behatol (véletlen) majd kipróbáltuk, náluk. L
2013. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 adrikácska válasza:
én is 15 voltam és nem bántam meg nekem nem is fájt csak az elején kicsit a behatolás kellemetlen feszítő ézés volt
2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

12 és nem szabad akaratomból.

am 15 voltam amikor megismertem a mostani barátomat, és lefeküdtünk. szeretem és tud a régi dolgokról.

azóta is együtt vagyunk


17,5/L

2013. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 voltam. Nagyon fájt és nem egy szép emlék. Megbántam, mert a fiú, akinek adtam magamat utólag kiderült, hogy nem is szeretett, csak trófea volta. Úgy történt, hogy nyaggatott, hogy ha nem tesszük meg elhagy. Hülye voltam és szerelmes és naiv és befolyásolható. Révett és megtettük, aztén nem sokkal ez után dobott is. Azóta gyűlölöm, pedig már 23 vagyok. Utána sokáig nem voltam senkivel, most van egy 2 éves kapcsolatom, vele minden szép és jó (reméljük így is marad).
2013. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!