Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítélendő ha egy férfi még...

Elítélendő ha egy férfi még 27 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 18:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

nem az, csak ciki

22

2013. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Inkább szánalmas!! Hogy lehetsz ekkora gyökér hogy nem tudtál effektíve 13 év alatt 1 nőt sem becserkészni?
2013. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 LeftBehind ***** válasza:
w3dzz - 13 év? Nálatok már 9 évesen kezdik a csajozást vagy miafasz?
2013. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocs de 1 kis matek! 27-13=14. Kis jóindulattal 8.után már azért elkezdett sunázni 1 valamire való férfi jelölt! Te hogy számolgattál egyébként?
2013. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 LeftBehind ***** válasza:
P.csába,bocs valamiért 22-vel számoltam XD Jólvanna,megesik.
2013. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 LeftBehind ***** válasza:
De amúgyis vannak emberek akik későn érők és mégtöbben akik úgy szocializálódtak,hogy akkor már inkább sehogy.
2013. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Nem elítélendő csak nagyon fura.
2013. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Hát szerintem semmi elítelendő nincs benne. Én inkább azt tartanám szánalmasnak, amikor 13-14 éves kortól játszák az agyukat az emberek. Se testileg se lelkileg nem érettek a szexre, de persze ez a mai trend -.-

Engem már amiatt későn érő tipusnak számítottam, hogy 20 éves koromban vesztettem el. Szóval no para, ha valaki elítél miatta, az annyit is ér. (Pláne ha egy taknyos kis 14 éves)

2013. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Talán ő írta a kérdést.

[link]


Tehát, megeshet aszexuális az illető. Van ahol minarnak hívják.

Ha bárki belegondol, számtalan ilyen ember van mindenki környezetében. Hívhatják vénlánynak, vénembernek, aggszűznek, agglegénynek, stb.. Az emberi társadalom közel fele a méhek társadalmában is megtalálható dolgozó (here) létben él. Némelyik hadakozik ellene, némelyik elfogadja, hogy nincs párja, családja.

Számtalan olyan ember van, akik egyáltalán nem képesek társasági életre, de még átlagos emberi kontaktusra sem. A legrosszabb formában lévők nem tudnak beszélni másik emberrel, nem képesek szinte még egy liter tejet sem kérni a boltban. Némelyek mindenféle fizikai érintéstől is tartózkodnak, netán még irtóznak is tőle.

Persze az átlagos aszexuáli ember éli hétköznapi életét, csupán párra, családra nincs igénye.

2013. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 LeftBehind ***** válasza:
19.Ezaz,hogy aki aszexuális,nem is kívánja vagy hiányolja a párkapcsolatot és a szexet. Nem mindegy,hogy valaki aszexuális vagy egy antiszocális lelki csődtömeg.
2013. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!