Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez nagyon szűk? Mit csináljak?

Ez nagyon szűk? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nem tudok felhelyezni egy tampont, annyira szűk (a minire gondolok). És csak 1 ujjamat tudom feldugni (felizgult állapotban), és már az is fáj:/ Ez normális?

2013. júl. 6. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
majd kitágulsz hamarosan....
2013. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Nőgyógyászatot ajánlanám! Fontos!
2013. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, nem kell nőgyógyász.

Én egy ujjamat sem tudtam magamnak felhelyezni, aztán mikor barátommal a pettinghez jutottunk, minden jól ment.

Felizgult állapotban próbáld többet, és lassan-lassan jobban kitágul.

2013. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
azért hogy mennyire kóros, az függ a testalkatodtól is. ha még kislányos vagy, akkor nem akkora a baj. viszont, ha elmész nőgyógyászhoz, akkor ezt mindemképp beszéld meg vele!
2013. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Elég nőies az alakom. De ha nőgyógyászhoz megyek, elvileg ő is felnyúl ujjal, nem? És akkor az se fog menni...
2013. júl. 6. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

1. én 24 éves koromig nem tudtam tamponozni, mert annyira fájt, hiába a petting, amíg nem hatolt belém, képtelen voltam felhelyezni

2. a nődoki, ha szólsz neki, hogy szűz vagy, nem fog felnyúlni, hanem análisan vizsgál

2013. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
szerintem jobb lenne hogyha ezt anyukáddal vagy valamelyik családtagoddal beszélnéd meg.
2013. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!