Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIért van az hogy nagyon sok...

MIért van az hogy nagyon sok pasi nincsen tisztában a szűzhártyával kapcsolatos kérdésekben?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvastam és általában így kezdődtek....

ˇ Mert vérezni fog, a vérzést mivel lehet csillapítani, .....

és az ismerősi körömben is megvan arról győződve hogy akkor szűz a lány ha vérzik???? Mit gondoltok? Mert én kezdem a kőkorszakban érezni magam... írjátok már le légyszíves hogy első szexnél mit várhat egy olyan SZŰZ lány akinek már nincs meg a szűzhártyája? :)



2013. júl. 6. 11:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem pontoztam le ha nem félig meddig hasznosra klikkeltem mert nem ez volt a kérdés :)
2013. júl. 6. 11:18
 12/17 xKakashix ***** válasza:

A meg mi? xD

Amúgy utolsó mondatra válaszolva, ezt hívják úgy, hogy öntudatlan állapotú, ártatlan kislány. :D

Egyébként olyan értelemben még lehet szűz, ha mélyre csúszott a műbroki, viszont még nem szexelt, max jobb lesz az első. :D

2013. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
mégtöbb véleményt szeretnék:)
2013. júl. 6. 14:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem nincs szűzhártyám és felvilágosító órák alatt voltak dolgok amiket csak a lányoknak mondtak el.
2013. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mert te mennyire vagy tisztában a farokkal?
2013. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a pasik, hanem lányok sem. Mert a mai tinik 90%-a gyökér.

Valóságshown nevelkedett facebook társadalom, aki a Wikipedia-t ugyan látta már de inkább csak hírből ismeri a tankönyv meg az eredendő gonosz megtestesülése, mert biosz tudással nem lehet villogni az Éjjel nappal (Seggem virítom) Butapestben.

Ezért.

2013. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Narez válasza:
Attól még megvan, csak már lehet nem annyira "sérülékeny" mint az átlag lányoknál...tapasztalt partnerrel nem fogsz vérezni, max egy ici picit amiből semmit se fogsz észlelni
2013. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!