Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 15 évesen. (lassan 16)...

Egypicilány.. kérdése:

Ha 15 évesen. (lassan 16) elveszittem a szüzességem, akk a szülőnek van joga beleszólni? és ha meg teszem. Uánna h titkoljam? Segitseteek. ://

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek..://
2013. júl. 8. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg az ő házukban élsz... De 14 fölött azzal dugsz, akivel akarsz.
2013. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Froncsi ***** válasza:

Végülis az ő lányuk vagy, és még kiskorú. Szóval persze, beleszólhatnak, de inkább azt mondanám ez nem beleszólás, hanem szülői tanács. Hogyan titkold? Nőgyógyászhoz gondolom el fogsz menni, nála nincs mit titkolni. De szerintem ez egy olyan dolog, amire a szülők rájönnek, persze csak ha komolyabb párkapcsolatod van.

De jogilag valóban csak liliomtiprás 14 év után

2013. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha titkolni akarod akkor csak érzed te is, hogy kicsit szégyen..amúgy azt csinálsz amit akarsz, gyerünk te is illeszkedj be a mai fiatalságba, nehogy te is kimaradj valamiből.. :)
2013. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogi értelemben nincs beleszólásuk.
2013. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem látszik rajtad, hogy szexeltél, nincs mit titkolni. Ha szüleiddel nem beszéltek szexről akkor nem fogják megtudni. Ennyi.

És 14 éves korodtól gyakorlatilag tényleg azzal szexelsz akivel akarsz. Nem kell emiatt elsietni, meg elhamarkodni, meg hidd el a szüleid sem azt akarják, hogy ne élvezd a szexet, de nem akarják, hogy felelőtlenségből idő előtt legyenek nagyszülők, elkapj valamit, vagy valami bajod legyen. Meg ugye nem jó ha egy lányról elterjed, hogy "kvrva", csak mert nem játssza el a prűd ne bánts virágot.

Szóval, ha nem akarod, hogy tudják, ne mondd el nekik és ne reklámozd, meg csináld okosan. mindig védekezzetek, meg nem kell mindenkinek széttenni. És akkor nem lesz baj.

2013. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég gáz ha te már a 15 évesen szét akarod tenni a lábad ráadásul a szüzességed akarod elveszíteni,ha elég érett lennél akkor nem ezen izgulnál vajon anyucikád beleszól-e.
2013. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Narez válasza:
90%
korán van még hozzá én szerintem..várj 18 éves korodig!
2013. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!