Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm azt mondja hogy...

A barátnőm azt mondja hogy szűz de mikor szeretkeztünk akkor nem vérzett mondta már hogy ő az ujjával átszakította magának de akkor-sem vérzett. Most nem meri bevallani? Vagy tényleg van ilyen hogy szűzhártya nélkül született? őszinte típus!

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Ilyen nincs..valaki már elvette neki
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
3 lány szüzességét vettem el, egyik sem vérzett.
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem véreztem, nem is volt szűzhártyám. Megnéztem magamat kistükörrel, és nem volt. Van ilyen, sport közben is átszakadhat, tamponnal is, vagy egy erősebb mozdulat következtében. Ritka esetben meg szülés után sem. Szép dolog, hogy nem bízol a barátnődben... :/
2013. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Te nagy okos!Nem mindenki vérzik az első együttlétnél!

Hol van az kőbe vésve,hogy vérezni kell?Én se véreztem mikor elvesztettem!

2013. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
97%
Ha a barátnőd tampont szokott használni, az is elősegíthette, hogy nem vérzett. Ezt az őszinteség dolgot az én barátom is elővette, mert én sem véreztem az első együttlétnél. Attól még én sem hazudtam. meg kellene benne bíznod...
2013. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki vérzik elsőnél...de ha őszinte típusnak tartod, miért kérdezel minket?
2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én se véreztem, sőt nem is fájt picit se, pedig szűz voltam:)
2013. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én sem véreztem az elsőnél. Egyébként tampon használat, bizonyos sportok, ujjazás stb. mind-mind szerepet játszhat ebben.
2013. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
94%
Van ilyen pesze. De Te is erezheted, hogy szuz volt e a csaj vagy nem. Lathatod is rajta, nem hiszem, hogy szimulalna. Nalunk is ilyen a helyzet, hogy a szuz hartyajat mar atszakitottak ujjal, de meg nem szexelt senkivel.. Aztan amikor oda jutottunk, akkor nem verzet, csak minimalisan nagyon. Ha nem szol, hogy az ver, akkor eszre sem vettem volna. Szoval nem is verzes volt, inkabb csak veres volt egy picit a cucc.
2013. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
De utálom az ilyen gyerekeket, akik a szexhez nem értenek, de azárt már dugdossák ide-oda a farkukat... Egy biosz könyvet kéne elolvasni mielőtt barátnőt keresel magadnak, szerencsétlen. Nem minden lány vérzik első együttlétkor és elárulom, hogy téged meg nem a gólya hozott.
2013. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!