Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szűz lány vagyok. Nem...

17 éves szűz lány vagyok. Nem élvezem a csókolózást, nem szeretem, ha megölelnek vagy hozzám érnek. Akkor valami baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Szóval kipróbáltam több sráccal is a csókolózást,de abszolút nem élveztem. Igaz,h nem voltam szerelmes beléjük,de a a tinik ismeretlenekkel is szoktak smárolni(meg mást is) mert hogy jó. Én még egyszer sem élveztem.se józanul,se részegen. Van egy srác,aki tetszik,szóval leszbi se vagyok. De nem igazán tudom elképtelni vele se a csókot. A filmekből meg barátnőimtől hallottak alapján vmi elképesztőt vártam,de eddig vmi nedves,meleg,gusztustalan dolgon kívül semmit se éreztem. Lehet h frigid vagyok??

2013. júl. 10. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
nincs ezzel gond. majd ha szerelmes leszel más lesz. őt majd kívánni fogod, mindenhogyan.
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
inkább csak még éretlen. Majd ha szerelmes leszel akkor jobb elsz. viszont nem kötelező szeretni csókolózni. sokan nincsenek oda érte pl én sem. Igaz én tini korban még szerettem, de most már nem. Ettől még boldog házasságban élek és remek szexuális életünk van.
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

De lezbi vagy

Aha

Ja

Az

De

Bisztos

Te

Mer

Tuti

2013. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, bár én egy kicsit idősebb vagyok nálad. Gondoltam, hogy az évek során úgymond "kinövöm" ezt, de nem így történt:S Ugyanúgy utálom, ha hozzámérnek vagy megölelnek. L
2013. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ez fura.

Velem is ugyanez van.

De remélem, hogy egyszer képes leszek én is élvezni.:)

2013. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez még változhat, elég időd van még. Az, hogy egyelőre nem vonz a dolog nem feltétlen rossz... nem kell elsietni, ha nem tetszik neked ez az egész.


Ha meg később sem változik, akkor majd elgondolkodhatsz.. de én inkább nem írok semmi jóslatot, mert úgysem lehet ennyi alapján megítélni.

2013. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Mo.-n mindenki ferde v mivan????
2013. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meg eretlen vagy. Ha idosodsz, es valakit szerelemmel szeretsz, akkor elvezni fogod!
2013. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Trolololololololo (>.<)
2013. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.

Szerintem te egy idióta vagy. Aha Az Mer Biztos Tuti

2013. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!