Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Miért szeretitek tanítga...

Fiúk! Miért szeretitek tanítgatni a szűz lányokat? Számotokra mi ebben az izgató?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A jó szűk punci.
2013. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mármint a tanítgatásban mi az izgalmas nektek :D
2013. júl. 11. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, abban semmi. Általában az ilyen lányok hamar lapátra is kerülnek.
2013. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen szeretem. Az izgalmas talán az, hogy kicsit máshogy, de nálam az irányítás, átadhatom amit tudok, újat mutathatok, feszegetem a határait stb stb.
2013. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért kerülnének lapátra?
2013. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem mond olyat,hogy a volt barátja jobb volt...
2013. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert olyan, mint egy üres vászon, amire te döntöd el, hogy mit rajzolsz vagy festesz.


Manapság azt tapasztalom, hogy nagyon sok lány pont az első alkalom miatt nem teljesen egészséges szexuális téren. Sok első alkalom elrontja nekik az egész élményt.

2013. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom neked hogy a fiúk élvezni szeretik a szexet. Nem pedig tanítgatni a bénábbnál bénább szűz lányokat!
2013. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem az az izgató, hogy a minden, amit a csaj tud a szexről, azt a srác tanította meg neki, hogy nem ismeri 66 pasi igényeit, csak azt tudja, ami a fiújának jól esik.
2013. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!