Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én már le szeretnék vele...

Én már le szeretnék vele feküdni, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
A barátom(18) már nem szűz, és járunk már egy ideje, de én még szűz vagyok. Voltak már dolgok köztünk (gondolom mindenki tudja mikre gondolok) de konkrétan sexre még nem került sor, de én már szeretném,és nyilván ő is, de még nem "lépett" semmit. Mi lehet ennek az oka?
2013. júl. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lépj te..
2013. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem akarja, hogy azt hidd, hogy ő siettetni akarja a dolgot. Egyszerűen jelezd neki, hogy részedről lehet több is;)
2013. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarja erőltetni, mert tudja, hogy szűz vagy és valószínűleg azt is tudja, hogyha nincs felkészülve lelkileg is az illető, akkor az igencsak mély nyomot hagyhat a lányban. Jelezd neki, kezdeményezz te, hidd el, ő is beindul majd. Vagy pedig mondd el neki nyugodtan, a kommunikáció is nagyon fontos a kapcsolatban.
2013. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kötözd az ágyhoz és helyezd be a faszát.
2013. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
beszéld meg vele.ha jartok egy ideje és megbiztok egymasban akkor meg tudjatok beszelni.mióta jartok?
2013. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!