Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok,16 a barátom 18...

Szűz vagyok,16 a barátom 18 lessz arra lennek kivancsi oda e aggyam neki a szüzességemet a szülinapján?

Figyelt kérdés
Barátommal az ő születésnapján 3 hónapja leszünk eggyutt. Én szerem őt megbízok benne meg minden de kicsit azért félek. Ő már volt csajjal és tudom hogy szeretné és számít rá. De már azis megfordult a felyemben hogy csak lefektet asztán viszlát. Kérlek segícsetek, valamilyen ötlet vagy vélemény? Előre is köszi :)

2013. júl. 15. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
inkább ő aggyon neked egy helyesírási kéziszótárt
2013. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még zsarolhatod is vele érzelmileg majd ha szakítani akar...


persze szerintem akkor veszítsd el mikor akarod.

2013. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Biztos,hogy 16 vagy?Helyesírásod egy 6 éves gyerek szintjén van.
2013. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a helyesírasról annyit hogy külfoldi vagyok oké azért köszi az eddigi valaszokat :)
2013. júl. 15. 18:43
 5/16 anonim válasza:
Mindenképpen olyannak add, akivel nem fogod megbánni.
2013. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Korai még neked,ha bizonytalan vagy akkor inkább ne.
2013. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
oda ne aggyad e inkább az forduljon meg a felyedben hogy asztán keress valami nyelvtan tanárt aki segícséget nyújt
2013. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert ha azt mondjuk, hogy valami ismeretlen habzó szájú kan cigánynak add, akkor inkább neki fogod?
2013. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
dobozba add oda neki... omg attól, hogy külföldi vagy, de magyar oldalra írsz, még nem jogosít fel, hogy ne tudj írni. Ha én angol oldalra írok, és nem tudok angolul, akkor had oltsanak már le...
2013. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha volt már csajjal akkor szerintem ne add oda neki....nem lesz neki olyan nagy durranás, mint neked....ráadásul 3 hónap után!!!! Gondolkodj már édes egyetlenem!!!! Hihetetlen, hogy 16 évesen ilyen könnyen megfektethetők a lányok....
2013. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!