Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nagyon ronda 25 év feletti...

Egy nagyon ronda 25 év feletti szűz férfinek még van esélye, hogy elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy örömlány szolgálatait igénybe venné.

2013. júl. 15. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van esélye,mert szerintem vannak nôk,akiknek nem kimondottan a külsô számít,hanem a belsô értékek.

Majd eljön az idô,ne légy türelmetlen.Addig is próbálj ismerkedni.

2013. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat próbálok ismerkedni, de eddig elég reménytelen a helyzetem a látottak alapján.
2013. júl. 15. 19:44
 3/8 anonim válasza:
Nos az a helyzet, hogy én még ronda sem vagyok (igaz, szép sem), de a rondától messze vagyok és bizony 21 évesen még mindig akadt punci :)
2013. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Csak ne keseredj el mert akkor bevonzod magadnak hogy nem fog menni. Ismerkedj!! A nők normális nők a belső értékeket nézik inkább.
2013. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láttam már fél arcú srácot gyönyörű lánnyal. Igaz a csaj nimfomán, de mindenkiben meglátta szépet. Ha sokat próbálkozol tuti beleakadsz egy ilyenbe, sose add fel! ;)
2013. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2013. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van, csak tettnek is kell követnie.
2013. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá a dologra. Az a baj hogy sokan ilyenkor már úgy vannak vele, hogy mindegy ki, csak a barátnője legyen.

Vedd lazán és ne akaszkodj rá minden lányra. Nekem volt már kimondottan csúnya pasim. de egy percig sem foglalkoztam a kinézetével, beleszerettem a dumájába, a lazaságába.

Viszont ha görcsösen akart volna engem, túl nyálas lett volna, biztos hogy elhajtottam volna.

2013. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!