Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az egyik osztálytársamat egy...

Az egyik osztálytársamat egy fesztiválon megujjazta egy fiú, később az osztály kiránduláson egy másik fiú is megujjazta és kinyalta és azt mondta, hogy utána egy piros folt volt az alsóneműjén. Szűz még, vagy már nem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy csak megsértette a szűzhártyát nem biztos hogy teljesen át szakadt. Lehet hogy még szűz de az is lehet hogy nem.
2008. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
79%
Persze h szűz. Akkor nem lenne az, ha belé is hatoltak volna. Így nagy valószínűséggel csak a szűzhártyája szakadt át..
2008. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vki akkor veszti el a szüzességét, ha lefeküdt vkivel. Az ujjazástól megsérülhet, ászakadhat, de attól még szűz..egészen addig, míg nem közösülnek.
2008. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Na ezt nem értem...ha valakinek átszakad a szűzhártyája akkor hogy lenne már szűz?
2008. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
A szűzhártya átszakadása egy dolog. Az, hogy valaki megdugta-e az egy másik.
2008. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Attól,hogy átszakad valakinek a szűzhártyája,ami itt valószínűleg megtörtént az nem jelenti azt,hogy ne lenne szűz, ugyanis a szüzességet csak egy behatolással (férfi nemiszervre gondolok)lehet elvenni..ez így van
2008. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy vesztettem el a szüzességem hogy megujjaztak. Akkor véreztem, rá 3hétre feküdtem le a párommal, akkor már abszolút nem véreztem. Ez attól is függ h hány ujjal ujjazták. Ha eggyel, akkor valószínüleg csak megsérült a szűzhártya, de ha erőteljesen vagy több ujjal akkor már nem szűz.
2008. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
A szüzesség elveszítése nem feltétlenül biológiai természetű, hanem elvi-erkölcsi kérdés, szűzhártyától függetlenül akkor szoktuk emlegetni a szüzesség (más néven ártatlanság) elveszítését, ha végre megtörténik a szeretkezés. A szűzhártya nem erkölcsi bizonyíték, az műtét, baleset, vad és elképzelhetetlen maszturbálás következtében is megsérülhet. Szóval a lényeg, hogy biológiai, vagy erkölcsi úton kérdezed.
2008. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
95%

Istenem! Mikor fogják már fel az emberek, h a szüzesség lelki eredetű? Van aki úgy születik, h nincs szűzhártyája... Van akinek sport közben szakad el.. Akkor szerintetek már ő sem szűz?? Ez egy oltári baromság!! A szüzesség elvesztése akkor hatol be ha a férfi BEHATOL. Mikor a legelső aktus megtörténik... Meg már nem azért de mikor valaki otthon megujjazza magát, akkor ő is elveszti a szüzességét? Hát rohadtul nem!! Na és a férfiak? Nekik nincs mi átszakadjon...

Áá, bocsi a kiborulásért, lehet lepontozni (ha vkinek fáj az igazság...)

2008. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem szóval.

A férfiak többsége is már kiskora óta maszturbál, mégis csak akkor veszítik el a szüzességüket, amikor először fekszenek le valakivel. a nőknél miért lenne ez másképp?

Ez inkább lelki eredetű dolog, mint testi.

2008. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!