Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16/L vagyok Orális szex fiú...

16/L vagyok Orális szex fiú részéről mennyi idő ami nem ciki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt egy kicsit érdekesen fogalmaztad...

ha arra vagy kíváncsi, h. meddig jó a fiúnak, és meddig nem ciki, míg csinálod, az addig van, míg el nem megy, vagy nem mondja...


meg amúgy mi az h. ciki(mármint tudom h. mi az)

semmi olyat ne nevezz cikinek, amit csinálsz, ha van eszed(eszetek) ilyeneket csinálni, akkor vállaljátok is fel, de nem úgy mint valami gyerekes ciki dolgot

2009. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem megy el miközen Te csinálod neki? Ha első alkalom, és parás a kölök, lehet, hogy sosem megy el. Csak lötyög a kezedben. Ha rendes férfiember, és Te jól scinálod, 2-3 perc alatt megvan.
2009. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Tök okosan kérdezel,ebből lehet ez is:

-Mennyi idő múlva nem ciki csináld neki ha együtt vagytok?

-Az előző fordítva

-Mennyi idő mire elmegy ami nem cink neked h béna vagy

-Az előző fordítva

Látod 4 kérdést senki nem fog neked megválaszolni.Én se ,csak egyet:Ha nem tudsz fogalmazni az ciki,most azonnal,ehhez idő sem kell.

2009. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hát igen utolso válaszolo egyetértek xd

én egyre valszolok..ha arra gondolta hogy mennyi ido amig a pasid elmegy amig te még nem érzed magad bénának..

akkor kicsit buta vagy..nincs olyan hogy ciki én pasimmal néha direkt kicsit leállok a kozepén és utána láss csodát még érzékenyebb... szal olyan hogy ciki itt nincs...csak toletek fugg

2009. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
érdekes módon itt mindenki a férfi számára okozott gyönyört kiváltó orális szexről beszél pedig van fordítva is...
2010. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!