Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti hogyan vesztettétek...

Lányok! Ti hogyan vesztettétek el a szüzességetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval lányok, ti hogyan vesztettétek el a szüzességeteket? Egy olyan pasival, akivel már régóta együtt voltatok? Vártátok már nagyon? Féltetek? Féltetek attól, hogy mások mit mondanak? Titeket a pasitok hogyan vezetett, vett rá?

2013. júl. 20. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Még annó 69 -ben a gyufagyárban, hát az úgy vót........

Na, de komolyan, csókolóztunk, tapiztuk egymást, és megkívántuk :)

6 hónapja voltunk együtt, romantikus volt ;)

2013. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Fiú vagyok..

14 évesek voltunk mind2-en. A barátnőm feljött nem terveztük.

Filmeztünk elkezdtünk csókolózni utána tapogattuk egymást, maszturbáltam neki, utána ráfeküdtem és megkérdeztem hogy akarja-e azt mondta igen, utána mondtam hogy szeretlek.!

És megtörtént kicsit vérzett és hangosan nyögött de azóta is együtt vagyunk. :)

15F15L

2013. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

18 voltam, és 8 hónapja voltam együtt a pasimmal (illetve vagyok is).

Már előtte pár hónappal azért kezdtük felfedezni egymást. Egy sátrazásnál kezdtünk neki, de nekem nagyon ment, így félbehagytuk. De a kövi próbálkozás jobb volt. Aranyos volt, figyelt, pedig neki is ez volt az 1.

Magától jött igazából, nem volt megbeszélve, hogy akkor most... :)

2013. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
A pasimmal tàvkapcsban vagyunk ugyh mikor 2.jàra lejött ak megtörtént. jol felizgatott, és nem fàjt. biztam bene nm féltem
2013. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

16 éves vagyok, nemrég feküdtem le a barátommal. Akkor 3 hete voltunk még csak együtt, de én egyáltalán nem tartottam ezt korainak, mert maximálisan biztos voltam benne, hogy szeretjük egymást, úgyhogy nem féltem, hogy csak kihasznál. Igazából teljesen váratlanul történt, nem beszéltük meg előre, de nem bántam meg.

Hát a rávezetés meg csak annyi volt, hogy csókolóztunk, elkezdtük simogatni egymást, kigombolta a nadrágom, és akkor megkérdezte, hogy szeretném-e. Mondtam hogy igen, és a nadrág már lent is volt a földön :)

Nem kell ettől parázni, teljesen spontán jönnek majd a dolgok.

2013. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
71%
Hát az a 3.hét egy kicsit korai én 3 hónapot vártam vele.Nem kell el sietni a dolgot.
2013. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
57%
Discoba megismertem egy fiut, és jol leszoptam, majd felkúrt a wc-be :) nagyon jól esett, nem bántam meg
2014. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%
utolsó :DDDDDDDD
2015. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én csak kavartam vele de 2hónap után történt meg, és igazából én hoztam föl nem ő.

Nagyon izgultam , az meg nem érdekelt hogy mások mit mondanak, mert az én életem,én döntésem volt

17/l

2015. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!