Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyannal szeretnék elsőre...

Olyannal szeretnék elsőre lefeküdni, akit szeretek. De a nagy szerelem még csak kilátásban sincs?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, pár honap mulva 19 leszek. Bárkinek elmondom hogy szűz vagyok még, csodálkozik. Nem érdekel ki szerint gáz ez, vagy ki hoy ki mit gondol erről, hiszen a vélemények megoszlanak, és bárki bármit mondd, az nem változtat a tényen hogy olyannal akarok elsőnek szexelni, akit szeretek.

Viszont! Pár napja beszélgettem egy fiuval akinek elmondtam hogy még nem voltam fiuval. És mondta hogy ő ez miatt nagyobbra tart engem stb, de mondott valamit, ami elgondolkoztatott.

Mi van akkor, ha nem leszek szerelmes? Mi van ha csak pl 30 évesen leszek szerelmes? Nem szeretnék szűz lenni életem végéig, és hogy őszinte legyek kivánom már énis a szexet, hiányzik, és fura, de ez miatt valamilyen szinten kevesebbnek érzem magam. Tudom hogy nem kellene, de igy érzem. Tényleg, mi van akkor ha soha nem leszek szerelmes?


2013. júl. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Még soha nem voltál szerelmes?
2013. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerencsés leszel...


De komolyra fordítva, szerintem igazad van, nem kell az első pasival elmenni, sokkal jobb megvárni hogy érzelmileg is kötődj. E miatt pedig ne aggódj, biztos találkozol majd olyannal, aki méltó lesz rád.

2013. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam. Egyszerűen nem találok olyan fiut amiben olyan szinten megfogna valami.
2013. júl. 21. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok és még nem voltam én sem. De ne problémázz ezen szerintem, van még időd bőven, és nem tudhatod mikor találkozol valakivel akiben majd megfog valami. Valószínűbb, hogy lesz ilyen ember mint hogy nem, és én például biztos rosszul érezném magamat, ha lefeküdnék valakivel aztán később mégis megismerkednék valakivel akibe szerelmes leszek. Majd ha már 30 vagy és még mindig nem történt semmi, akkor ráérsz ezen aggódni.


Mondjuk én pont hogy életem végéig is ellennék akár szex nélkül, szerelem nélkül nem hiszem, hogy annyira jó lenne az, kevesebbnek sem érzem ettől magamat. Régen emiatt azt hittem, hogy aszexuális vagyok aztán rájöttem hogy azért nem erről van szó, csak régen a mostaninál is jóval érzéketlenebb voltam és a szerelem sem érdekelt, így a szex sem.

2013. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!