Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és még szűz. A...

18 éves vagyok és még szűz. A barátommal 2 hónapja járunk most tervezzük hétvégén hogy lefekszünk. Szerintetek észre fogja venni hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem mertem elmondani a barátomnak hogy még az vagyok.. ráadásul még nagyon szégyenlős is vagyok..de neki ezt persze nem mondtam még. nem szeretem a mellemet meg az egész testemet se szerintem csúnya...szerintetek mit csináljak? van tippetek , hogy csináljam hogy ne vegye észre ?
2013. aug. 1. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

nem baj ha észreveszi, nem hiszem hogy zavarná

lehet hogy még örülne is neki, hogy ő az első neked

2013. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem észre fogja venni, ha megvan még a szűzhártyád és vérzel, ha meg elég tapasztalt, anélkül is. Miért fontos az, hogy ne tudja? Ha nem vigyáz rád ennek megfelelően, akkor jó pocsék élményt szerezhetsz be magadnak.
2013. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Soha nem értettem, miért ilyen szégyen ez, főleg lányoknak. Mindenki szűz volt egyszer, valahogy el kell veszíteni :) Egyébként meg a srác szerintem még örülne is neki, hogy rajtad kívül még nem volt senkivel. Egyébként nem nagyon fogod tudni úgy csinálni, hogy ne vegye észre. Ha átszakítják a szűzhártyát, valamennyire biztos fogsz vérezni. De még egyszer mondom, szerintem ez inkább pozitív egy srácnál, mintsem negatív.
2013. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amiket leírtál biztos észreveszi na meg számolj azzal is hogy ha átszakítja a szűzhártyád azt ő is meg érezheti neked meg baromira fájhat így ez is buktató, de szerintem ne szégyeld azt hogy szűz vagy szerintem őt se érdekli(negatív szempontból legalábbis biztos hogy nem)
2013. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nesze neked komoly kapcsolat, tele bizalommal és őszinteséggel... annyira szereted és bízol benne, hogy neki adod a szüzességed, de annyira azért nem, hogy ezt el is mondd neki? Gratulálok, legyetek boldogok.
2013. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Számold a bárányokat bármi is történjék!

Ha szerencséd van nem fogja a fájdalomtól összetorzult arcodat látni és hallani az ideges szuszogásod. Ha szerencséd van...


Magaddal cseszel ki. Tudom nem kötelességem szólni jó előre, de hátha segít átgondolni a dolgokat.

1. nagy az esély, hogy kiderül. Mert vérzel pl. mert fájhat pl. sőt elég sok lány csak a sokadik próbálkozásra tudja úgy ellazítani magát, hogy a hímvessző bemenjen, úgy, hogy párja oda figyel rá.


Nálad a srác azt hiszi tapasztalt buksza vagy. Jó esetben nem hard fokozaton kezdi a dolgokat, lesz bemelegítés, de ha ki van éhezve, akkor nagyon valószínű, hogy de bizony meg fog téged dolgoztatni minden további nélkül. Ami szavatolja, hogy sokszorosan többet fog fájni, mint normál esetben.


2. vér. A vér nem viztos, hogy jön, de már csak a dörzsölés miatt is gyulladni és sérülni fog minden. Én a helyedben utána pár hétig nem szexelnék, mert fájdalom lesz az egész rész.


3. pszichológia. első körben - jó úton haladsz a vaginizmus felé. Az első szex meghatározza az elkövetkezendő szexuális életedet. Ha benned az marad meg, hogy fáj és tömködnek egész éjszaka akkor később sem lesz fájdalom mentes a közösülés, mert úgy összehúzod az idegtől, hogy abba férfi ember csak ütvefúróval tud behatolni. Második körben: a srác azt hiszi csak játszod, hogy szereted meg kívánod és ez elhidegüléshez vezet, plusz elterjed széles ez országban, hogy frigid vagy mint az Antarktisz, pedig csak nem voltál őszinte.


4. te dolgod, hogy és mint csinálod dolgaid, nem értem miért nem tudsz olyan fiút választani akivel szemben mersz őszinte lenni. (mert ugyebár csak azt várhatja el az ember, amit magára nézve is kötelezőnek tart)

Én a helyedben hagynám a srácot, mert attól, hogy végre van válalkozó a luk hadjáratra még nem biztos, hogy ő az embered.

Az embered az lesz, aki előtt nem kell magadat szépíteni, eltitkolni, szeretni fog szüzén is, meg akárhogy is. Úgy ahogy vagy.


Így csak magadnak szerzel testi lelki traumákat, és előbb-utóbb a pasi is érezni fogja, hogy döcög a szekér és lelép egy oldottabb és boldogabb leányzóval.


Ne legyen igazam!

2013. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-sel tudok egyetérteni. Adott egy kapcsolat és ilyen dolgokat nem lehet megbeszélni? Vele vagy mással mi lesz később amikor ennél komolyabb dolgokat kell(ene) megbeszélni?
2013. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz ilyet elmondani mert nincs meg a bizalom akkor inkább maradj szűz még jó darabig.
2013. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!