Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok nektek a szüzesség...

Lányok nektek a szüzesség elvesztése után másnap fájt a hasatok? Minél többen írjatok, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Én nekem fáj egy picit a hasam, meg az aktus után kb 3 óra múlva mikor wc-re mentem akkor véreztem picit, ez normális vagy egyből véreztetek??! Ti védekeztetek, és meddig tartott ?? a párotok meddig bírta hogy ne menjen el?? bennetek élvezett el?:DD bocsi a sok kérdésért!!:D kíváncsi vagyok:P
2013. aug. 1. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a hasam alja másnap egy kicsit. Én rögtön véreztem, de nem volt vész, csak pár csepp, akkor láttam igazán, amikor utána wc-re mentem, de én még a következő aktusnál is véreztem egy nagyon kicsit. Védekeztünk, úgy kb. 30 percig tartott a dolog, "bennem élvezett el", de a gumiba:) Ennyi röviden.
2013. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fájt utána. És szerintem nem is a hasad fáj...


Ha te pl. elvágod az ujjad, akkor csak akkor vérzik ha elvágod, vagy utána is???? Na akkor gondolkodj ezen logika mentén!


Nyilván védekeztünk, ez ne is legyen kérdés! Védekezz mindig!


Nem mentünk el, mert kértem, hogy hagyjuk abba.

2013. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ti védekeztetek,ormális vagy egyből véreztetek" Megint egy okos kérdező....

Igen, normális a vérzés. Azonnal vérezhetsz, nyilván nem egy hét múlva jelentkezik a vérzés, hanem amikor átszakad a hártya. Egyénfüggő, hogy mennyi a vér, vagy van-e egyáltalán. Aki nem védekezik, terhes lehet, ergo egy emeletes barom.

2013. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szitakötőbébi válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt másnap a hasam. Én nem is véreztem egyáltalán mikor megtörtént. Az akkori barátommal elég sokáig elhúztuk...sokáig kényeztetett simogatott, stb hogy teljesen ellazuljak és próbálta minél gyengédebben csinálni. Nem bennem ment el, nem akartam.

Azzal meg nincs semmi gond hogy 3óra múlva meg véreztél picit

2013. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nos szerintem sem a hasam fáj csak nem nagyon tudtam megfogalmazni, de még is olyan érzés!:D na mind1..

Mi is védekeztünk, és én is kértem hogy ne bennem menjen el még ha volt rajta óvszer akkor se!:) Nekünk is kb fél óra, 3/4 óra volt.. de nekem az elején picit feszített:)) utána már olyan volt mintha már többszöri alkalom lett volna!:)

2013. aug. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!