Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok július 24-én feküdtem le egy sráccal védekeztünk is nekem ez volt az első.Utánna egy kicsit fájt a mellem..Még nem jött meg...Nincs rendszeresen beállva mondjuk a menszeszem dee nagyon félek attól,hogy terhes leszek.Nem akarom hogy a szüleim megtudják és nem tudok most seholsem venni tesztet...Szerintetek lehetek az?:(
2013. aug. 5. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen védekezési módszert alkalmaztatok?
2013. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kiszakadt a gumi? Ha nem akkor nincs rá esély...
2013. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
eleve a teszt még korai lenne. 2 héttel aktus után mutathat legelőször pozitívat. Ha rendesen védekeztetek akkor nem kell aggódnod.
2013. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz venni tesztet?
2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek ne aggódj ha kiszakadt a gumi vagy ha megszakításos közösüléssel csináltátok vegyél tesztet.

De nem hiszem hogy terhes vagy, akik babát szeretnének van hogy egy évig se jön össze.

Nyugi, de csinálj egy tesztet!

2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk...És nem szakadt ki..De most én a mellfájától vagyok megrémülve vagy esetleg ha valaogy visszafolyt vagy valamii...ettől tartok nagyon..hát azért nem tudok venni mert falun lakok és bemenni városba meg mindig kocsival szoktunk és a szüleimtől nem tudok venni...Nem a pénz kérdése..
2013. aug. 5. 12:58
 7/12 A kérdező kommentje:
mi az a megszakitásos közösülés?
2013. aug. 5. 12:59
 8/12 A kérdező kommentje:
ja volt rajta gumi .... de félünk.
2013. aug. 5. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:

És miért nem művelődtök, mielőtt szexeltek???

Igaz, hogy semmilyen védekezési módszer nem 100 százalékos, de azért baromi ritka, ha valaki normális védekezés mellett terhes lesz!

És mi az a megszakításos közösülés? Anyám, pedig hány korodbeli csinálja. Amikor kiveszi a pasi a fa.rkát mielőtt elmenne. Csak hát ez nem védekezés, ugyanis az előváladékban is lehet sperma, így teherbe lehet esni.

Meg aztán mióta van meg a vérzésed? Mert ha nem 1 éve, hanem régebb óta, akkor el kéne menni nőgyógyászhoz és kivizsgáltatni az okát, hogy miért nem állt be, miért nem rendszeres.

És ha ennyire paráztok, komolyan mondom, inkább ne szexeljetek! És különben azért paráztok, mert tudatlanok vagytok.

2013. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

atyaisten ah ennyire nem értesz a szexhez akkor inkább ne csináld. életveszély amit csináltok.

"Mi az a megszakításos védezekés..."

na ne már....egyáltalán hogy jutott nektek eszetekbe szexelni? Azt hiszitek ez játék?

A gumiból nem tud az ondó "visszafolyni" fizkát nem tanultatok? Ha nem szakadt ki nem lehetsz terhes de ha ennyire nem vagy képbe fejezd be a szexuális életet.

Terhesség tüneteit nem érzed 2-3hétig a szex után minimum. Félsz hogy kiderül...nem tudsz tesztet venni. Neked nem való ez. Hagyd abba vagy olvass utána menj el orvoshoz akitől kérdezhetsz. Mert ha ez igy megy tovább nem sok esélyt adok neked hogy nem leszel terhes

2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!