Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj elveszíteni a...

Nagyon fáj elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
a barátom le akar feküdni velem, de félek, hogy fájni fog. belemenjek vagy ne.?

2013. aug. 5. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagon faj ... borzasztoan ... bele fogsz halni ... nehogyuristen :)
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért hogyha fáj akkor sosem akarod elveszteni??
2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
en a vernyomasomat vesztem el allandoan ... lehet azert szedulok.
2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Mult heten csibaltuk eloszor, en nagyon feltem, kicsit faj, de kibirod. Azpta mar csinaltuk ma is. Szoval hajra!:)
2013. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Elozo kommentelo. Hany eves vagy?
2013. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól csinálja akkor nem is érzed. Ha szerelmes vagy akkor a rossz szex is jó lesz, vagy legalábbis jobb.

Mindenki átesik ezen, és nem halnak bele.

A kapkodás nem segít persze. :)

Hány éves is vagy?


Amúgy egy durvább de nem fájó többujjas ujjazás előtte kicsit kigyengítheti és könnyebben fog megszakadni. Nem át ugye mivel az eleve lyukas. :)

2013. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem akarsz apácának vonulni, akkor előbb utóbb el fogod veszíteni a szüzességed:D egyébként ez mindenkinél változó, nekem egyáltalán nem fájt pl. Nem mindegy viszont a korod, hogy mennyire vagy pettingben tapasztalt, mióta vagytok együtt, milyen a kapcsolatotok... Ja, és NE az legyen a fő szempont hogy a barátod mit akar... hanem hogy te felkészültnek érzed-e magad, bízol-e benne, szeretitek-e egymást, minden körülmény passzol-e. Ha ezek nincsenek rendben + a barátod önző és nem vigyáz rád eléggé, akkor fájdalmas lehet. A lányok sok esetben az idegesség miatt annyira rágörcsölnek, hogy azért fáj nekik
2013. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Igen, en is ragorcsoltem ezert fajt. A masodik alkalommal nem fajt, es mar batrabbak voltunk!!
2013. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) én 16 vagyok
2013. aug. 5. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Amíg a bizonytalanság legkisebb szikrája is van benned, addig ne menj bele semmibe!
2013. aug. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!