Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudtam felhelyezni magamna...

Nem tudtam felhelyezni magamnak a mini tampont mert olyan szuk vagyok. A felet sem tudtam feldugni. Az biztos, hogy jo helyre dugtam. Ha mar egy ilyen pici tampon felhelyezese is fajt, akkor hogy fogom kibirni az elso szexet? Fogok addig tagulni?

Figyelt kérdés

15/L

Legyszi normalis valaszt.


2013. aug. 6. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Maszturbáljaz ujjadal és akor tágul van rá esély hogy kiszakad a szűzhártyád de attól még szűz maradsz és kevésbé fog fájni az első alkalom 15\f :)
2013. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem de majd valaki kitágít, te meg köpni nyelni nem tudsz majd, csoda hogy 15 évesen még szűz vagy, gratulálok hozzá, ez ma már ritkaság
2013. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, lassan egy kis maszti ujjal, és kitágul. Egyébként lehet h csak.rossz pózban próbálod. :) 14/l

W.

2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Probaltam mindenhogy.. :// de sehogy nem ment fel.. masztizni nem akarok. Majd ha lessz egy ertelmes pasi akit szeretek, majd vele akarom az elso orgazmust.
2013. aug. 6. 22:53
 5/10 anonim válasza:
100%

Első válaszoló! 15 éves vagy és fiú...tényleg baromira sokat érthetsz a témához... ;)

De egyébként az első tampon felhelyezés szerintem senkinek sem kellemes, nekem is csak sokadik próbálkozásra sikerült anno. De az első szexhez szerintem nem sok köze van, az többnyire ígyis-úgyis fáj...nyilván ha ujjazod magad, akkor tágabb leszel valamivel. L/19

2013. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, kiègek, minek kell màr 14 èvesen az ujjatokat dugdosni magatokba, ès mellè mèg hülyesègeket is beszèlni?


Kèrdezö, a kettö nem igazán van összefüggèsben egymással. A tampont azèrt nem tudod felhelyezni, mert "rástresszelsz", ezáltal akaratlanul is összeszorîtod a hüvelyed. Sok lány van így ezzel, szüzen èn sem tudtam tampont használni, ennek ellenère szinte semmit nem èreztem az elaö szexnèl, nem igazán fájt.

2013. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelitek,nem is a szexet hanem egyböl az orgazmust akarja :)
2013. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Profi vagyok :D első voltam
2013. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

figyelj ha rendes tampont veszel (ob) és eléggé vérzel akkor fel fogod tudni rakni mert "felcsúszik" :)

a szexnél meg be fogsz nedvesedni és nem lesz ott gond

2013. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ob-t hasznaltam
2013. aug. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!