Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy fog behatolni, ha egyszer...

Hogy fog behatolni, ha egyszer a tampont is úgy kínlódom magamba?

Figyelt kérdés
Oké, bocsi a nyers megfogalmazásért, de amikor megvan, mindig ez jut eszembe. Általában a normál tampont nem sikerül használnom, viszont az ujja befér anélkül, hogy fájdalmaim lennének. Na de ugye... (és most megint ocsmány leszek, bocsi), amikor megvan az ember lányának, elmondhatjuk róla, hogy elég nedves. És még úgyse megy be a tampon. Akkor egy farok hogy fér be? Nem tudom elképzelni...
2013. aug. 7. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De a péló nem fogja a nedvességed felszívni!
2013. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert amikor az ember lány fel van izgulva, olyankor a hüvelye kitágul. Így sokkal egyszerűbb beférnie pl az ujjának. Ne aggódj, amikor odakerül a sor, akkor ha óvatos lesz, akkor sem fog nagyon fájni.


Én például kutyapózban vesztettem el és volt egy idő amíg az ujjazás is fájt. Viszont amikor lefeküdtünk akkor egyáltalán nem fájt épp hogy éreztem, hogy átszakad és nem is véreztem. De ez mindenkinél változó.

2013. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a tamponra nem szoktál felizgulni....
2013. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A síkos bőr azért jobban csúszik, mint a tampon ;)

Ne idegeskedj ez miatt, befog menni simán :) felizgulsz, picit lazul a hüvelyed, benedvesedik és.......

2013. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tampont ha fölrakod az szívja magába a vért és az nem is olyan síkos és nyálkás egyébként mint az a váladék mikor benedvesedsz.
2013. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

,,A tampont ha fölrakod az szívja magába a vért és az nem is olyan síkos és nyálkás egyébként mint az a váladék mikor benedvesedsz." De elég nyálkás tud lenni. :D Biztos fiú vagy.


Na de mi van, ha én alapjáraton nehezen izgulok fel, és keveset nedvedzem olyankor? Mert így van...

2013. aug. 7. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár napja feküdtem le a barátommal. Nekem még az is fájt eleinte, hogy ujjazott, és nem használtam tampoont, mert nem volt rá szükségem. És nem akarlak megijeszteni. Én olyan fajta vagyok, hogy nagyon szűk, és eléggé fájt. Majd pár alkalom után enyhülni fog. Ne félj, ne izgulj, lazíts!

2013. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és kb. annyira fel voltam izgulva, hogy tocsogtam :D És rimánkodtam a barátomnak, hogy tegyük már végre meg, mert nem bírtam magammal.
2013. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van aki a borosüveget is betuszkolja, fordítva.
2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem leszel elég nedves azon lehet segíteni: síkosító, testápoló, babaolaj stb.....

Nem lesz semmi baj :)

2013. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!