Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztése nektek...

A szüzesség elvesztése nektek mennyi vérzéssel járt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Minél többször vesztem el, annál kevesebbel
2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ismertek esetek mikor a delikvens elvérzett.
2013. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Egy hordonyival.
2013. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé vérzett. Úgy meg voltam ijedve, azt sem tudtam hogy mikor fog elállni. Legalább 1dl vér kijött De legalább nem fájt! :))
2013. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egy pici vér sem jött ! Hál' Istennek
2013. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bergoglio válasza:
88%
Nekem nem vérzett semennyire, kilőttem az ondót oszt jónapot! :)
2013. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Úristen, ne hogy hallgass az itt riogató jó népre! :D Csak megakarnak ijeszteni, holott nem is fáj annyira egyáltalán nyugi, nem kell stresszelni, nem kell félni tőle, de fontos h légy szerelmes, ne görcsölj, lazulj el, és izgassanak fel kellően h nedves legyél, mert ha nem vagy nedves, egyrészt az agyad sem akarja annyira, másrészt meg jobban fáj ha nem tud behatolni a pénisz csak nehezen :( Az dörzsölést okozhat, esetleg kellemetlen húzó-feszítő-szúró érzést azt javaslom várd meg, míg nem csak testileg-lelkileg de a fejedben is készen állsz rá, és minél jobban el tudsz lazulni, átadni magad, és sztem minél nedvesebb vagy annál kevésbé fáj, de NE pánikolj ha egy picit talán vérezne!! Hagyjatok elég idő az előjátékra, egymás izgatására és türelem türelem türelem! :) Az sem baj, ha elsőre nem szakadna át!
2013. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt és még csak nem is véreztem.
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 csepp vér volt összvissz :D
2013. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Semmi nem jött, teljesen felizgatott a barátom, míg nem tocsogtam a nedvességben és így jobban is csúszott és egyáltalán nem fájt.:)
2013. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!