Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még a mai világban...

Vannak még a mai világban olyan emberek, akik értékként tekintenek a szüzességre, vagy már mindenki arra hajt, hogy minél hamarabb "megszabaduljon tőle"?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el nagy érték. Sőt van ahol kifejezetten nagy. Szerintem mindenképp büszke lehet rá az illető, hacsak nem 40 éves.
2009. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem érték, én 19 éves szűz lány vagyok, és egyáltalán nem érdekel, hogy a korombeliek többsége már rég elvesztette. Én nem azért fogom elveszteni, mert manapság már ciki és "nem divat" szűznek lenni, hanem azért, hogy odaadhassam a férfinak, akit szeretek :)
2009. okt. 26. 14:26
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Na ez szép meglátás tőled és remélem olyan férfival is hoz össze a sors, aki ezt megérdemli és értékeli benned.
2009. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
nekem nagy érték bárki mit mond, és ki is mondtam haverjaimnak hogy igen ba**ki én még szüz vagyok és? mivan akkor?, SEMMI. Én nem akarom csak ugy elvesziteni, most is keresek olyan lányt akibe őrülten szerelmes lehetek, és satöbbisatöbbi
2009. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem miért lenne érték. Az én szememben semmivel nem értékesebb egy szűz csaj, és semmivel sem romlottabb aki már elvesztette a szüzességét. 14 évesen még talán érték, de 16-17 évesen már nem, huszonévesen meg pláne nem, akk már csak azoknak van meg, akik elég rondák/hülyék ahoz h senki sem akarta elvenni tőlük :P

Ismerek idióta hisztis szűz csajt akinek pont ezért nem volt még sosem pasija + ismerek jó fej normális okos, szép csajt is akinek viszont már volt jópár pasija. Nem látom, miért lenne értékessebb az első.

16/F

2009. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
ja és 18/F vagyok
2009. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

őszintén, nemkell ennyire túlzásba vinni ezt a szüzesség dolgot. divatból sem szabad elveszíteni, ez tény. de azért eltúlozni sem szabad, h kincs, meg érték, meg tökömtudja. a szexre úgytekintsetek mint egy egézsésges dologra, egy párkapcsolatban. persze nem 13-14 évesen.

és igaza volt annak a fiúnak, akit nullára pontoztatok, semmivel sem rosszabb egy 19 évesen már nem szűz lány, mint egy 19 évesen szűz lány.

2009. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
91%

Egy olyan srácnak, aki úgy gondolkozik mint te, annak nagyon is érték. És még vannak olyan emberek akiknek az érték, köztük jómagam is. A normális fiúknak (akik nem cserélik kéthetente a barátnőjüket) ez nagy érték. És ők a hasonló gondolkodású lányokat fogják keresni, nem pedig a leselejtezett k.rvákat. A többi meg rájön, hogy mekkora ribanc volt, mert 14-16 évesen fizikai képtelenség hogy valaki úgy legyen szerelmes, mint 20 évesen (hiszen eleve nem érett meg egy kapcsolatra). Megbánja de addigra már késő.

A fúk körében még ma sem népszerű az a lány, akiről olyan hírek terjednek, hogy mekkora r.banc. Persze ha valaki 14 évesen azzal a férfival veszíti el a szüzességét, akivel majd 60 évig együtt él, az más tészta. De az ilyenek általában nem hosszú kapcsolatok (ez is mutatja, hogy még teljesen éretlenek rá).

20/f

2009. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére van még aki értékeli..És nem csak a szüzességet,hanem magát az első szexet..Én konkrétan meglepődtem,mikor a barátom hozta fel anno,hogy várjunk még vele... Sok szerencsét az elsőhöz majd..:)
2009. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem kell eltulozni h érték meg ijenek...de viszont szerintem egy normális pasi aki nem csak azt akarja töled meg már jo ideje egyűtt is vagy vele akor ö automatikusan megtiszteltetésnek veszi h te igen is neki szeretnéd odaadni elöször magad...Ha meg ojan bunko mint 1esek akor ne is töröggy vele..nem érdemel meg s kész...
2009. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!