Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Manapság nem "régimódiság" a...

Manapság nem "régimódiság" a szüzesség megőrzése házasságig? Nem ciki, ha csak esküvő után derül ki, hogy a férj és a feleség nem passzol az ágyban? Ez amolyan zsákbamacska.

Figyelt kérdés

Van aki vár házasságig? Aki igen, miért? És aki nem vár, az miért nem?

Köszi a válaszokat!


2013. aug. 10. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Találkoztál már olyannal aki így gondolkodik?
2013. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek:


Én igen, kollégám ilyen. 30 éves, és csak most nősült meg, és akkor voltak először együtt, pedig két éve együtt vannak.


Már fogadást kötöttünk a többiekkel, hogy meddig bírják így, hogy nem jó az ágyban valamelyik.


Mondtam is neki: nem veszek cipőt úgy, hogy nem próbáltam fel.

2013. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, mert egy jó kapcsolathoz az is hozzátartozik, hogy a szex is jó. Szerintem meg tud rontani egy kapcsolatot az, ha a szex nem működik. Ha pedig nem próbálom ki a párommal a házasságig a szexet, akkor honnan tudnám, hogy abban is összepasszolunk-e?
2013. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, régimódi, igen, ciki, igen, ez egy baromság.
2013. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Mekkora baromság ez a cipős hasonlat...

Szerintem szép, ha várnak házasságig a szüzesség elvesztésével. Hogy érted, hogy nem passzolnak össze? Idióta...

Ha életedben először eszel csokis fagyit, és hűséges vagy: tehát nem fogod máshol megkóstolni - ebben az esetben honnan tudnád, hogy annál a csokis fagyinál van rosszabb/finomabb? Az lesz számodra a legtökéletesebb, azzal fogsz "összepasszolni", mert szereted a fagyiárus lányt/fiút...

2013. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha mindketten így gondolkodnak, nem fogja őket nagy csalódás érni. Azért nem, mert nyilván ennek van valami vallási stb. oka tehát nekik a szerelem, a másik kényeztetése nyilván fontosabb a saját boldogságuknál. Na most,az a férfi aki az esküvőig várt a szexszel, nem fogja elhajtani a nőt ha az nem hajlandó orálra vagy análra. Aki így gondolkodik az nem önző ezen a téren, és elfogadja azt amit kap. Szerintem szép dolog ez, bár az ego megtörése szükséges hozzá. Egy hétköznapi embernek nem menne.
2013. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már 5-ös ez nem egy romantikus mese, ahol csak azért mert te hiszed, hogy jó lesz, jó is lesz....

Igen is lehet érezni, ha a szex k---rva szar, hogy lehetne sokkal jobb is, és van amikor ezt két ember nem tudja megadni egymásnak mert teljesen mást akarnak. De nyilván akik ilyet még nem tapasztaltak, nem is tudják....

2013. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ez két ember döntése, szívük joga, nekem semmi közöm hozzá.

Én nem így gondolkodom, ez pedig az én döntésem. Régen más világ volt, de nem akkor élünk. Nem köt a vallás, ésszel élek, megfelelően védekezem, nem bújok ágyba fűvel-fával, viszont nem is áltatom magam azzal, hogy holtomiglan-holtodiglan, meg minden tökéletes, és együtt kell lenni. Ha nem működik két ember között, akkor nem erőltetem tovább. Amíg viszont működik, addig miért ne élvezzem az életet? A jó szex igenis fontos része egy párkapcsolatnak, amíg nem vagyok benne teljesen biztos, hogy minden tekintetben kielégítjük-e egymás igényeit, addig nem kötöm össze senkivel az életem.

2013. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös te inkább ne idiótázz, mert nem gondolod át. A fagyiárus hasonlatról ne is beszéljünk.


Ismertem olyat, aki nemes módon várt a házasságig. Aztán jött a nászéjszaka, ahol még nem voltak gondok, mert ugye első alkalommal te se mondasz el mindent magadról. Aztán előkerültek a fura perverziók, fétisek, stb. Ez még csak két dolog, de ott van pl a péniszméret, vagy hogy nem képesek kielégíteni egymást. Akkor utána mi van? Öregedjünk meg egymás mellett akkor is, ha rossza szex, csak mert így volt elhatározva?

Gondolkozz már te... idióta...

2013. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem ez az 5-ös válaszoló....

Attól még, hogy az lesz az első, egyáltalán nem biztos, hogy az lesz a legtökéletesebb is. Ha már a fagyival jössz, akkor szerinted olyan nem lehet, hogy valakinek szimplán elsőre se ízlik a csoki fagyi?

És még tényleg te idiótázol le másokat...

2013. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!