Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kegyelmetek el tudna látni...

Kegyelmetek el tudna látni engem valamiféle tanáccsal, és kívánná nékem Isten segedelmét?

Figyelt kérdés

A tegnapi bálon megismerkedém vala egy fehérnéppel. Mi legyen a következő lépés? Hívjam el sétálni, vagy álljak az atyja elé, és kérjem meg a leánya kezét?


Van más gond is: Félek, birtokaim jövedelme nem lenne megfelelő a családjának. :S


Kérlek, segítsetek vitézlő uraim! Elég nyalka legény vagyok, de félek, hogy magánosságban fogok elpusztulni. Vertem én tatárt, törököt, kozákot, ám mégis ez a fehérnép úgy kifogott rajtam, hogy öregkoromra kénytelen leszek mást is verni, ha így folytatom.


2013. aug. 13. 01:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te komolyan igy fogalmazol, vagy csak vicc akart lenni?
2013. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Oh My Good!!
2013. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
:'D
2013. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Uraságodra befolyással van mari-hónalja? :D
2013. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha éngem kérdez kigyelmes uram, én amondója vagyok, hogy hagyja a búsba azt a fehérnépet. Nem jó a semmire. Csak viszi a pénzt. Cigit kell venni belőle, meg koccintóst. Forduljon Marok Marcsa tésasszonyhoz, ő igen helyre asszonka a szakmájában, úgy hírlik. Mindemellett én kívánom magának a Jó Isten segedelmét, abból baja nem lészen.
2013. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Valóban így vagyon, Botond uram. A múlt heti vásárban egy szerecsen kofa megkérdé akarok e venni. Ám eme sátáni növény sem segít szomorúságomon. Piha! Piha!
2013. aug. 13. 01:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez aranyos.. olyan.. Toldis:D
2013. aug. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az én nemzetségem mindig is ilyen szerencsétlen volt az asszonyoknál, kegyelmes uraim. Az egyik ősöm a legnagyobb keresztyén király Nagy Károly lovagja volt. Irtotta is a szerecsent annak módja szerint, hogy Szent Mihály mostanra biztos hasznát veszi neki a pokol elleni hadjárataiban. No de ha fehérnépről volt szó, mintha biza valami átok ült volna a fején. Bemutatkozott ő mindenkinek, hogy Nagy Károly lovagja, azaz Paladin, ámbátor a fehérnép "koczkának" nevezé őt.

Egy másik ősöm a tatár ellen harcolt. Megfogadá, hogy addig amíg három pogány fejét le nem vágja egy csapásból, nem házasodik meg.

No de nekik is sikerült, akkor, ha az Úristen is úgy akarja, nekem is sikerülni fog vala.

Kedves ötödik válaszoló uram, nem vetem én meg a koccintóst. Mondom is a birtokaimon élő jobbágyoknak, hogy kár az ilyen jó bor az ő gyomrukba. De végiggondoltam amit mondott Marok Marcsáról, és én azt megtenni nem merném. A papok szerint megvakulok, mint Teiresziász, a jós.

A jókínságát köszönöm méltóságodnak, és én is hasonlóakat kívánok kendnek!

2013. aug. 13. 02:11
 9/17 viktor123456 ***** válasza:
Senki sem firnyákolt visszást az motorra, mert senki nem akart hülyének tünedezni az gyülevész nép eleibe. :-)
2013. aug. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Koràn van még, nincs energiám a te stílusodban válaszolni, de szerintem hívd el a lányt fagyizni, vagy csak sétálni, és mondd el neki is, amit itt leírtál. Aztán minden alakul a maga sora szerint. Sok sikert! :)
2013. aug. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!