Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Más szűz lány is borotválja...

Más szűz lány is borotválja magát odalent?

Figyelt kérdés

Csak mert minden fürdésnél elgondolkodok.. hogy végülis minek kínzom magam hogy másnapra őrülten fog viszketni, ha úgyse látja senki? :DD mondjuk most nyáron így "kényelmesebb" de hát akkor is..

Ti hogy vagytok vele?


17/L


2013. aug. 16. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
rossz irányba borotválod ezért szúr.
2013. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szűz pasi vagyok, mégis borotválom, mert kényelmesebb így
2013. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem akkor is borotváld :) nem jó a szőrös :) 17f
2013. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgyúgy, rosszul borotválod, azért ilyen másnapra. Amúgy igen, szerintem ez sokkal kényelmesebb, nekem borotváltan sokkal jobb, egyszerűen nem érzem magam tisztának ha nem vagyok borotválva.
2013. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Én is borotváltam szűzen.
2013. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az lehet,hogy nem látja senki,de legalább,azért leborotválhatnád,hogyha lenézel lásd a lábaidat
2013. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
most azért mert szűz vagy attól lehet, hogy valakinek úgy tetszik ha éppen borotvált :) viszont semmi baj nincs a gondolatoddal :)
2013. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom. Legalább 1,5 hét nyugalom.. :D Sokkal esztétikusabb magam számára is.
2013. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom szűz létemre. Még kapcsolatot sem szeretnék egy jó ideig, de engem egyszerűen irritál odalent a szőrzet. Bár ehhez az is hozzájárul, hogy már 13 éves koromban elkezdtem (a legidiótább ötleteim közé tartozik) borotválkozni odalent, aztán szerintem innentől nem kell tovább részleteznem, hogy miért szőrtelenítek.
2013. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kis butus! :) Az a szőrzet nem véletlenül van ott, ahol van. Védelmi szerepet töltene be, ráadásul a kislánykorszaknak már vége, kész nővé válsz. Ápold a puncid, de ne azzal, hogy kiütsz egy fontos természetadta védelmet. :) Ezzel kínzod magad és másnapra őrülten viszket (és ez még csak a jéghegy csúcsa)..., ez miért is kényelmes? Ezen gondolkozz el egyszer fürdésnél. :)
2013. aug. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!