Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok (szűz) és...

17 éves vagyok (szűz) és iszonyatosan félek a szextől. Ez miért van, normális hogy ennyire félek még ennyi idősen is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem tőle azt még csak nem is fájt és nem is véreztem. Normális teljesen, de ha olyannal veszíted el akit szeretsz akkor nem lesz semmi baj :)
2013. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen normális...


bár sajna a legöbb korunkbeli fiú/lány nem így vélekedik


17/F

2013. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég fura. Én nem olyannal veszítettem el, akit szeretek, de mégse féltem... Mi tűnik neked ijesztőnek benne? A konkrét aktus, vagy hogy meztelenül legyél valaki előtt, vagy a farok vagy mi?:
2013. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok..hát úgy minden,h mesztelen leszek meg h fájni fog...ettől az egésztől félek
2013. aug. 18. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi barátommal első perctől kezdve mesztelenül járkáltunk egymás előtt... ez a normális. Ha természtesnek veszed, nem lesz fura!
2013. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A meztelenségen ne aggódj. Ha összejössz valakivel, egy ideig csak pettingeljetek, fokozatosan haladva, tapasztalatom szerint gyorsan, pár alkalom után hozzá lehet szokni, és nem kínos, hanem pont hogy jó érzés lesA fájdalom, hát ebben nem tudok tanácsot adni, nekem egyáltalán nem fájt, de van akinek igen. Biztató, hogy még senki nem halt bele:D Ne görcsölj rajta! Te is szexből lettél :D
2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem készültél még fel lelkileg. Szerintem ennyi.

Én 27 évesen vesztettem el, és ugyanúgy paráztam..:'D

Szóval nem az éveid számától múlik el a félelmed.

2013. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért félsz, mert egy idegen viselkedés, idegen dolog- ismeretlen számodra, és ettől az emberek, és az állatok is ösztönösen félnek.

Ehhez társul az, hogy valószínűleg még nem vagy fejben hozzá elég érett, azaz lelkileg nem állsz készen rá.... várj egy pár évet még, és olyannal veszítsd el, akibe szerelmes vagy, és hagyd figyelmen kívül a propagandád ami csak a testiségről, szexről szól. :)


Nyugi, majd meghozza a gyümölcsét.

2013. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is félek. Nem tudom, hogy normális-e, de már hárman vagyunk, mert egyik barátnőm is fél a meztelenségtől. 17L
2013. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!