Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Készen állok elveszíteni a...

Készen állok elveszíteni a szüzességemet a pasimmal, csak félek, hogy mivel ő tapasztaltabb és idősebb, esetleg kinevetne?

Figyelt kérdés
én 15 vagyok, ő 20 éves és picit félek mert eddig idősebb csajai voltak.. mi van, ha esetleg kinevet mert valamit elbénázok?:S
2013. aug. 20. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szóval mégsem vagy készen...
2013. aug. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
...és ezért ne legyen 20 éves pasid 15 évesen :D
2013. aug. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
ezzel elkéstél.. most a 12 évesen vesztem el a divat
2013. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
kinevetni nem fog max otthagyni sex után am mióta vagytok együtt ?
2013. aug. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyen gondolatok jutnak eszedbe a pasiddal kapcsolatban, akkor még nem állsz készen elveszíteni a szüzességed vele. :) A tapasztalat és az életkor nem mindig jár együtt tapintatossággal, de első lépésként az is megteszi, ha elmondod neki, hogy Te még szűz vagy. Ha tudja, és esélyes, hogy kinevetne, akkor talán nem ő az a partner, akinek először oda kellene adnod Magad.
2013. aug. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetni biztosan nem fog. De, nehogy aztán sírás legyen a vége, kislány! És te sírsz. Felnőttél már ehhez?
2013. aug. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!