Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki, hogy mi az...

Elmondjam neki, hogy mi az igazság?

Figyelt kérdés
már fél éve együtt vagyunk a barátommal, és úgy tudja szűz vagyok, de az igazság az,hogy anya régi barátja erőszakolt meg mikor 14 éves voltam. 18L
2013. aug. 21. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
igen mond el neki.
2013. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fake.
2013. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a k.... anyád fake. azért az iylet tartsd meg magadnak
2013. aug. 21. 22:30
 4/10 anonim válasza:
én is úgy gondolom, hogy el kéne mondanod ....
2013. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Off: Most miért kell mindjárt fake-ezni? Vannak olyanok, akikkel tényleg megtörtént!

On: Mondd el neki. Meg fogja érteni

2013. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak az ilyen dolgok nehezen mennek nekem. tudnátok segíteni ?
2013. aug. 21. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Mégis miben segíthetnénk? Mondjuk el mi?


Üljetek le, beszéljetek róla. Ha nehezen is megy számodra, akkor is közöld vele, tudnia kell. Biztos meg fogja érteni, és fontos, mert másképp fog bánni veled a szex alatt, plusz jó érzés lesz neki, hogy így a bizalmadba fogadtad. Sok sikert.

2013. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Emiatt főleg megérti, ha esetleg tartasz a dologtól, és több figyelemre vágysz. És erről nem is tehetsz, nem Te választottad, hogy 14 évesen veszítsd el. Remélem az a paraszt, aki megtette, meg a sitten rohad... Egyébként még fontosabb, hogy anyukádnak is tudnia kell... Még mindig nem késő...
2013. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ülj le barátoddal és mondd el neki, meg fogja érteni szerintem. Sajnos mi csak ezt tudjuk tanácsolni, a többit már neked kell megtenned, tehát mondd el barátodnak is az igazságot. Sok sikert!
2013. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igaz hogy férfi vagyok de vannak női barátaim akikkel tényleg csak baráti viszonyban vagyok. Egyikük is hasonló cipőben járt, nem merte elmondani a barátjának, de végül sikerült és nem bánta meg.

Először legjobb barátnődnek vagy családtagnak mond el akiben nagyon megbízol, ha anyukád nem tud róla feltétlenül beszéld meg vele hogy mi történt. Így amikor pozitív visszajelzést kapsz nő az önbizalmad és közelebb kerülsz ahhoz hogy barátodnak elmond. Barátodnak pár nappal előtte mond hogy valamit a múltadból meg szeretnél vele beszélni, valamit amiről nagyon kevés ember tud és nehéz róla beszélned. Így ő is tud rá számítani meg te is felkészülsz lelkileg. Aztán amikor elmeséled kezded az elején hogy volt anyukádnak egy barátja, aztán szépen lassan, barátod biztos meg fogja érteni és amikor először fogtok szeretkezni jobban fog rád figyelni hogy biztos jól érezd magad.

Ha másnak nem szeretnéd elmondani(barátodon kívül) azt is lehet, csak akkor nem lesz aki bátorítson amikor mész elmesélni.

De sok ember van aki egyszerűen nem bír hasonlókról beszélni. Barátnőm(párom) azt csinálta hogy adott egy levelet és mondta hogy nagyon vigyázzak rá és égessem el amint elolvastam, mert szeretne valamit elmondani a múltjából csak egyszerűen nem tudja. Amikor adta a levelet így elgondolkodtam hogy ha éppen ásót kéne ragadnom és eltüntetni egy gyilkosság nyomait megtenném érte, de végül semmi ilyesmiről nem volt szó, azóta sokkal felszabadultabb és vidámabb.

2013. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!