Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amíg nem feküdtetek le a...

Amíg nem feküdtetek le a barátnőtökkel, ti is jártatok így, hogy kezeltétek? :D

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet.Ő szűz és én is,de szoktam maszturbálni. ;)


Nos, megcsókolom aztán olyan szenvedélyessé válik minden, volt,hogy levette közben a ruháit(melltartóig, bugyiig:) )

,de ugye megkért,hogy ne feküdjünk (még) le... ,amit tiszteletben tartok és nagyon értékelem és örülök,hogy idáig is elmegy velem, de egyszerűen közben ALIG bírok közben magammal,mit tegyek?

mindketten 18ak vagyunk


2013. aug. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

? nem értem a kérdést

elég problémás lenne, ha nem indulnál be a barátnőd majdnem meztelen testére

:)

élvezzétek ezt az időszakot, ennek is megvan a maga szépsége:) aztán majd milyen jó lesz, ha egyszer egymáséi lesztek.

itt maga a "küzdés" és az akarás-nem akarás adja a gyönyört,és ez így tök jó.

2013. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
értesd meg vele h jobb ha nem húzgálja a madzagot ha még nem akarja h ráessen a zongora
2013. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

aha,értem

hát nekem jól esik:DDDD csak alig bírok magammal, de akkor a szerelem és a hormonok ellen nem lehet tenni

2013. aug. 24. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem pettingeltek?
2013. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam a pasimmal sok ideig.Szoktuk a helyzeteket.Sokkal izgalmasabb volt mint mikor már szeretkeztünk.Volt hogy 1óráig smároltunk és kihűlt a kaja is :) Nagyon jó volt az az időszak.Sokkal többet foglalkoztunk egymással,utána meg a szex volt a fő dolog,de persze az is iszonyat jó.
2013. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4es válaszoló szóba jöhet, felőlem akár egymáséi is lehetnék,de ha nem,akkor nem :)


köszönöm az eddigi válaszolóknak! :)


5ös válaszoló sokkal jobb érzés,mint amikor magamat kényeztetem:D

2013. aug. 24. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a viselkedés a normális.Így megismerhetitek egymás testét és az hogy mégse történik meg a dolog,csak fokozza a vágyat.Persze pokolian kínzó dolog ez,hogy végül még se esik meg és ez biztos a barátnőd számára is az.:)

Ha úgy adódik kézzel elégítsétek ki egymást:)

2013. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 évesen hogy tudsz ennyire gyerekes lenni? Szegény lány....
2013. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kifejtenéd,hogy miért gyerekes? :)
2013. aug. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!